CEFI: Magické spojení Tajemství a Ho’oponopono

6
1936

Nápad spojení tajné havajské techniky a nejstaršího zákona, zákona přitažlivosti, přišel na svět zhruba před pěti lety. Ačkoliv tyto dvě zdánlivě separované techniky existují a působí absolutně nezávisle jedna na druhé, jejich spojením je dosaženo úžasných výsledků. Nijak si totiž neodporují, ani se nemíjí účinkem, naopak působí synergicky. Jedna je určena k harmonizaci všech oblastí života, druhá působí jako magnet na vše, co je potřebné k vašemu štěstí. Tím nejlepším faktem je to, že fungují naprosto u každého jedince! Klíčem k otevření i vašeho proudu této mocné síly může být právě tento seminář.

Větou: “Fungují naprosto u každého” bychom se mohli snadno zaplést do věčných pří s těmi, kteří jsou velkými odpůrci této pravdy. Jak dokázat, že to funguje u každého z nás? Síla zákona přitažlivosti a metody Ho’oponopono je plně ovládána naší myslí. Interpretujeme-li to takto, nepoodhalíme háv pravdy ani o malý kousek. Musíme tedy učinit krok dál.

Mysl nemá pouze jednu úroveň. Pokud bereme v úvahu pouze vědomou část naší mysli, bavíme se zhruba o jedné desetině celku. A co podvědomí? Složka, jež zabírá celý zbytek naší mysli? Ano, není vidět, není k němu tak snadný přístup jako k vědomí, avšak jeho existence je naprosto nepopiratelná! Dle techniky Ho’oponopono však můžeme jít ještě o kus dál a zmínit i tzv. nadvědomí, jež je v harmonickém spojení s nekonečnou inteligencí. To však pouze vědomou složkou mysli pojmout jednoduše nelze, jakým způsobem to lze uchopit a dostat se k podstatě? Co nám brání v plném porozumění těmto technikám? Proč v to ustavičně pochybujeme? Na semináři se vám zajisté odpovědi dostane.

Na co konrétně se tedy můžeme těšit?
– zákon přitažlivosti a metoda Ho’oponopono
– jak pracuje zákon přitažlivosti v životě
– co je to Ho’oponopono
– techniky/metody Ho’oponopono a zákona přitažlivosti
– jak života zbavit starostí, negativních myšlenek, nepříjemností a jiného
– jak nastolit životní harmonii
– skutečné příběhy a zážitky

To není všechno. Jako na hosta se můžete těšit na kouče a překladatele Marka Dzirasu! Organizátoři pro nás jistě mají i nějaké další překvapení, na něj si však musíme ještě pár dnů počkat.

Pokud vás nabídka semináře a synergického spojení technik nadchla, s přihlášením se na seminář skutečně neváhejte, kapacita sálu je omezena! Vstupenky si můžete opatřit v nejbližších dnech přes Dreambay.cz nebo přes oficiální stránky Centra Finanční Inteligence (CEFI). Těšíme se na vás v Praze!

6 KOMENTÁŘE

 1. Lucie Kičinová je špičková lektorka? Přečetla si jednu knížku – se kterou nepracuje ani rok a bohužel si o sobě myslí, že snědla moudrost světa. Neumí se vyjadřovat na verbální úrovni… a ona má přednášet?? Nezlobte se na mě, ale je to hodně, hodně nadnesené…
  A než tu někoho začnete vyzdvihovat do mraků, zjistěte si o něm něco více…

 2. Hezký večer Martino, děkujeme za Váš názor. Nad přesnou charakteristikou špičkového lektora bychom tu mohli bádat skutečně dlouho. My máme na Lucii skvělé reference. I kdyby to bylo tak, otázkou zůstává, zda k přesnému předání techniky Ho’oponopono je bezpodmínečně potřeba se vyjadřovat verbálně…? Z mého pohledu například vůbec, to je však pouze můj pohled. A respektuji Váš! Ještě jednou díky za reakci a přeji hezký večer. Radek Novotný, redakce Dreamlife.cz

 3. Nevím, jak Vy, ona alespoň něco dělá a má za sebou prokazatelné výsledky. Vedle toho existuje spousta lidí, kteří jenom pobíhají po fórech a předbíhají se v tom, kdo napíše komentář, který bude více kritický.
  Je snadné kritizovat, komentovat a někoho drbat, ale sám nic nedělat.
  A víte co? Napište mi na adresu CEFI a já Vás na seminář pozvu. A pokud si i po semináři budete stát za každým slovem, které jste sem napsala, tak Vám ten lístek zaplatím.
  S pozdravem,
  Jan Řehák, CEFI

 4. Krásný den Vám přeji Martinko.. Mrzí mě z celého srdce to jak jste mne slovně napadla.. Určitě si nemyslím, že jsem snědla moudrost světa a nikdy jsem to ani nepronesla. Stránku Svět bez hranic na FB jsem zakládala minulý rok, abych spojila co nejvíce lidí, co tuto techniku dělají a v té dpbě nebyla žádná jiná na FB. Dnes je tato stránka obsazena 826 fanoušky. Dostala jsem několik nabídek na spolupráci a až tuto jsem přijala. Nikde nebylo napsáno, že lidé budou mít zájem, ale je asi více lidí, co si o mně myslí, že nejsem zase až tak špatná, jak Vy tvrdíte :)…Na každém člověku je, zda tento seminář navštíví nebo ne.
  To, že o mně Dreamlife.cz napsal, že jsem skvělá lektorka,mne velice těší, ale všem říkám, že je to můj první seminář a že nejsem profesionál, pouze vykládám své vlastní rady a zážitky, poznatky popř. doporučení neučím se texty nazpaměť, ale říkám je srdcem :)..To si myslím v tomto případě je nejdůležitější. Mám jen jednu otázku: My dvě se známe osobně? Že jste přesvědčená o tom, jak špatně verbálně komunikuji :).. Je to Váš názor, který Vám neberu, ale napadat někoho po fórech a ani se nepodepsat pravým jménem se mi nezdá tedy moc čestné..Pokud máte s mou osobou nějaký problém, neváhejte mne kontaktovat.. 🙂 Ráda s Vámi na toto téma povedu řeč..
  Jen malá poznámka : Nic není vně, vše je uvnitř člověka. Pokud Vás já zlobím, místo napadání mě, by jste měla použít metodu Ho´oponopono a čistit uvnitř sebe tuto vzpomínku.. 🙂

  Lucka

 5. Na semináři na mnohé otázky, zda mohou učit ostatní lidí Ho’oponopono, zazněla vždy jasná odpověď.

  Není potřeba nikoho učit Ho’oponopono, protože s čímkoliv se setkáte u okolí a například u klientů léčitelů. Se ve skutečnosti odehrává v lečitelích, kteří to v sobě sami vyčistí a nemusí nikoho nic učit. Ani žádné čistící pomůcky.

  K předání Ho’oponopono je potřeba navíc udělat další věci s místností, ve které se vše odehrává, s předměty v místnosti atd. Mluví o tom i Dr. Hew Len na Maui.

  Díky za tuto diskuzi. Jsem za ni 100% zodpovědný.
  Omlouvám se, prosím odpusťte mi. Miluju Vás!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here