Cavallo Point: Luxus velkoměsta skrytý v národním parku

0
1482

Cavallo Point je nezapomenutelné ubytování v národním parku na severním konci Golden Gate Bridge v Kalifornii. Kousek od pláží Pacifiku i od centra San Franciska. Z oken vidíte pulsující život velkoměsta, ale pořád vás obklopuje zeleň. A ticho. A zpěv ptáků. Stačí si tedy vybrat dovolenou svých snů – přejít most a užívat si veškeré atrakce San Franciska, anebo jen tak rozjímat, rozmazlovat se a ochutnávat něco z kulinářských dobrot restaurace Murray Circle, kterou od roku 2009 zdobí Michelinská hvězda.

Poznámka pod čarou pro ty, kterým místní kuchyně zachutná až příliš: nebojte, podobné pokrmy jako v Cavallo Pointu si lehce připravíte doma sami. Tedy v tom případě, že se přihlásíte do místní Cavallo Point Cooking School, tedy školy vaření. Vy + prvotřídní vybavení kuchyně + organické potraviny + špičkoví šéfkuchaři + dalších 19 studentů nejen ze Spojených států. Jako ingredience na nezapomenutelný zážitek pro začátek více než dobré.

Ale vraťme se zpět k ubytování. Cavallo Point je přímo ověšené cenami. Chlubí se například oceněním Top Ten New American Landmarks – Travel+Leisure nebo Top 10 New U.S. Hotels. A není se čemu divit – nabízí desítky historických i nejmoderněji vybavených apartmánů s fascinujícím výhledem na San Francisko, luxusními venkovními terasami, plynovými krby a jelikož v národním parku dbají o ekologii, hřát vás mohou třeba ekologické materiály, prádlo, osušky…

Z aktivit se můžete těšit na každodenní ranní jógu, procházky, túry a jsou tu rovněž připravené programy pro děti. Tam vaše ratolesti zabaví v čase, kdy vy si budete užívat lázeňských procedur, masáží a zábalů. Tam pod horami u Golden Gatu naleznete místo s těmi nejkouzelnějšími západy slunce, kde budete moci uniknout starostem všedních uspěchaných dní. Ačkoli… do uspěchaného světa stačí přejít jen most a vyrazit za zábavou.

Cavallo Point nabízí množství výhodných balíčků, ze kterých si vybere jak nejnáročnější klientela dychtící po luxusu a pohodlí, tak rodinka s dětmi i zamilované páry. Cavallo Point je výborná základna pro prozkoumání celé Californie i pro objevení kvalitního vína. Tedy, zmínila jsem se, že v roce 2009 získal CP také ocenění Wine Spectator Award?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here