Čas na změnu!

0
2104

Lidé si dennodenně na něco stěžují, ať už na osobní život, školu nebo zaměstnání. Většinou však nedělají nic pro to, aby něco z těchto věcí změnili. Jsou zaseklí ve stereotypu, ze kterého se jim těžko vystupuje. Mají rádi svou jistotu, přestože jim nepřináší žádnou radost a dávají raději přednost zajetým kolejím před novou zkušeností. Co je k tomu vede?

glorious-bannerMnozí z nich mají obavu poznat nové lidi, změnit svou pracovní náplň a kolektiv lidí, ve kterém se pohybují. Nedokáží si představit ten náhlý zvrat v jejich životě, a proto raději sedí doma na gauči s úvahami, co by, kdyby. Nad novou událostí jen mávnou rukou a všechny šance si nechávají proklouznout mezi prsty.

Přitom strach ze změny je mnohdy horší, než změna sama. Pokud nejste s něčím v životě spokojeni, pak je ten správný moment s ním něco začít dělat a vzít osud do vlastních rukou. Pouze povídáním o těchto nelibostech jen přicházíte o spoustu příležitostí a marníte důležitou etapu vašeho života. Nezůstávejte u věcí, které vás nenaplňují. Pracujte na sobě a rozvíjejte vaše schopnosti. Chopte se všech příležitostí a úspěch na sebe nenechá dlouho čekat.

ba-rastr-bigJe čas na změnu. Čas na Glorious 2015, studentskou konferenci, která nemá obdoby. Dvoudenní akci, která se bude konat od 8. do 9. dubna v SONO Centru Brno. Své know how, příběhy a rady vám zde bude předávat dvacet významných osobností. Podělí se s vámi o své znalosti, metody i životní zkušenosti. Poslechněte si a inspirujte se přednáškami o osobním rozvoji a byznysu od lidí, kteří vyšplhali až na samotný vrchol své kariéry.

Více info se dozvíte na www.glorious2015.cz

Anna Foltýnová

asdvaa

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here