Brýle Oakley: Nejvyšší kvalita optického průmyslu

0
1508
To, co dnes High Definition představuje v oblasti přehrávání videa, znamená Oakley ve světě čiré optiky. Ne nadarmo nese obchodní značení „High Definition Optics“ neboli HDO®. Co tento anglický výraz ztělesňuje, to nám prozradí několik příjemných faktů v následujících řádcích. Společnost Oakley se rozhodla nastolit zcela nové standardy a zbořit paradigmata, že brýle slouží jen ke zlepšení zraku. Omyl, pod taktovkou Oakley získávají optické klenoty dočista nový rozměr. Jeho kvalit využívají světově uznávaní lyžaři, golfisté, cyklisté, triatlonisté, atleti, sprinteři, motokrosoví jezdci, surfaři, rybáři a špičky desítek dalších sportovních odvětví.
Za takovým úspěchem stojí hned několik faktorů. Nekompromisní důraz na kvalitu, nekončící inovace, individuální přístup a v neposlední řadě všeobjímající prestiž značky. Její nabídka dioptrických, slunečních či sportovních brýlí je co do šířky i hloubky sortimentu dlouhá jako Velká čínská zeď. To však není natolik oslňující fakt. Poměrně širokou nabídku dnes najdeme i u kdejakých usměvavých prodejců zaručené kvality na tržištích. Takže čím si brýle Oakley vydobyly onen exklusivní punc výjimečnosti ve světě vysoké péče o zrak? Jsou to především inovativní technologie a jejich mistrovské zpracování a to i v detailech, u kterých bychom to nečekali.  
Stavebním kamenem je již zmíněná HDO®. Umožňuje vidět nepřekonatelně jasně a ostře díky nejčistší čočce planety. Vidíte všechno přesně tam, kde to je, bez posunutí obrazu jako u podřadných skel. U velmi široké škály zabarvení čoček si zákazník může individualizovat optimální rovnováhu propustnosti světla, aby dokonale vyhovovala podmínkám a prostředí, do kterých budou brýle určeny a specializovány. Dalším nadstandardem je odolnost proti pomalejším nárazům těžkých těles a prudkým nárazům objektů lehkých (viz přiložené video). Navíc jsou brýle Oakley imunní vůči kapkám vody, což v kombinaci s úpravou zabraňující maštění skel znamená bezpečné vidění i v extrémních situacích.
Oakley nabízí tolik nejrůznějších sportovních specializací, tvarů obrouček, barev a dalších atributů, že si skutečně vybere téměř každý středně náročný zákazník. Ovšem pro ty nejnáročnější máme třešničku na dortu. Oakley nabízí brýle na míru a uzda představivosti je zde pořádně povolena (více rovněž prozradí video u článku). Další vymoženost, tentokrát s označením Oakley Electronics, se stala světovým hitem a získala si přízeň nejen vášnivých sportovců. Oakley Electronics totiž volně přeloženo znamená, že samotné brýle mají zabudovaný mp3 přehrávač včetně reproduktorů vykukujících přímo z obrouček, které do vašich sluchovodů bezdrátově napumpují až 6 hodin hudby. Pokud je vám to málo, připojte pomocí technologie Bluetooth svůj iPod a v mžiku proměňte své brýle Oakley v kompletní audiotéku. Poslouží i jako účinná handsfree sada k mobilnímu telefonu, stylově skryta ve slunečních brýlích.
Oakley svoji kvalitou měřitelně drtí konkurenci. Vytvářejí produkty, které se stávají výzvou samotným trendům a očekáváním. Nechávají funkčnost, aby definovala formu, tvar a design. Všechny tyto veličiny následně vytváří synergií, jež se stává čímsi větším než pouhou ochrannou zraku. Stává se součástí charakteru jedince, vyjádřením jeho duše a unikátní osobnosti. Pokud hledáte nejvyšší kvalitu, pohleďte k samotnému výsluní firmy Oakley a dokonce i před ním váš zrak bezpečně ochrání.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here