BlackBerry Bold 9900 Gold Edition: Zlatý hit nadcházejících Vánoc?

0
1533

Na paškál si při svém zatím posledním počinu vzala nedávno představený a kritiky opěvovaný model BlackBerry Bold 9900, kterému se své speciální edici dodala zcela nový zářivý kabát, okořeněný poctivou dávkou drahých materiálů. Vévodí jim 24karátové žluté zlato, jenž kryje obvod celého telefonu a vzhledem k tomu, že jeho třpyt zřejmě na tvůrce nepůsobil dostatečně, rozhodli se jednotlivé verze doplnit o krystalky Swarovski, diamanty nebo možnost vyrytí vlastního textu na zadní část telefonu.

I přes vyšperkování té viditelné části mobilního telefonu společnost Amosu Couture ani nenapadlo zasahovat dovnitř a měnit některou z mnoha funkcí, pro které je kanadský výrobce BlackBerry tak opěvován. Chytrý mobilní telefon má rozměrný 2,6palcový dotykový display a charakteristickou qwerty klávesnici pro pohodlnější psaní. Uvnitř se skrývá 1,2GHz procesor. Úložnou kapacitu mobilu můžete díky kartě microSD rozšířit z 8 až na 32 GB. Nechybí samozřejmě dnes už spíš standardní vybavení, jako je 5megapixelový fotoaparát, možnost nahrávání videa, wifi či bluetooth.

Na telefon takového vzhledu si bezesporu nemůžete pořídit jen tak obyčejné pouzdro, a proto Amosu Couture jako nezbytný doplněk k telefonu nabízí i stylová pouzdra z ručně zpracované kůže. Co byste řekli například na pouzdro z hadí či krokodýlí kůže? Pro telefon, jako je BlackBerry Bold 9900 Gold Edition, snad ani nemůžete ani volit jinak.

Telefon si již dnes můžete předobjednat na stránkách Amosu Couture za cenu od 1655 dolarů. Na základě vašich individuálních požadavků na další dozdobení telefonu se však konečná částka může vyšplhat mnohem výš. Ale za čtyři měsíce se dá lecos našetřit. Abyste na Štědrý večer našli pod stromečkem zlatý telefon, se ani nebudete muset postít.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here