Asten Hotels: Závazek v duchu „excellence and care“

0
1869

Přívětivostí personálu a sliby ohledně maximální možné ochoty se v dnešní době pyšní hotely již „automaticky“. Alespoň tedy na papíře a svých webových stránkách, v reálu však mnozí klienti odjíždějí s hlubokým zklamáním a závazkem, že tohle bylo naposled. Kvalitu deklarují činy, nikoli planá slova. Že vás kupříkladu hned první den personál automaticky oslovuje jménem, je často fakt, který mnohým návštěvníkům vyrazí dech. Alespoň těm, kteří skupinu Asten Hotels ještě neznají.

Anebo že se výborně pobavíte a povtipkujete u sklenky na hotelového baru s náhodným kolemjdoucím, načež zjistíte, že to byl majitel či prezident hotelu. Mnoho stávajících klientů skupiny Asten Hotels by vám mohlo barvitě vyprávět podobné příběhy, jak se poznali či spřátelili s hlavami daných míst. A to je právě to, oč tu jde – žádná okatá, nezdravě vyumělkovaná dokonalost, nýbrž stoprocentní kvalita po všech stránkách. Především to klient od hotelu žádá – cítit se při rekreaci ještě lépe než doma.

Společnost Asten Hotels byla na trh uvedena v dubnu roku 2012, jejím úkolem je spolehlivě řídit a zastupovat luxusní hotelové butiky ve střední a východní Evropě, starat se o nejvyšší hotelový standard a docílit spokojenosti každého klienta. Cílem Asten Hotels je stát se spolehlivým partnerem pro odbornou i širokou veřejnost a nabídnout svým klientům vždy pouze jediný kontakt ve vyšším hotelovém segmentu v dané lokalitě. Logicky ten nejlepší. Ten, jenž co nejvěrněji odpovídá standardu a poselství společnosti.

Mezi partnery Asten Hotels naleznete aktuálně Alchemist Hotels Praha, Chateau Mcely, Augustiniánský Dům v Luhačovicích, Grund Resort Golf & Ski v Mladých Bukách v Krkonoších a Bellevue Hotel Karlov v Benešově. Nyní na podzim přibývají další 2 hotely, po nichž budou následovat další. A tak pokud máte zálusk na wellness či golf, obchodní jednání anebo meeting, svatbu či nezapomenutelnou oslavu, případně jednoduše toužíte mocně překvapit svého partnera víkendovým balíčkem, pak na tato místa můžete bez obav vsadit. Sázkou na Asten Hotels nemůžete nikdy prohrát.

A zajímá-li vás základ přístupu a jednání, na němž stojí základna dynamicky se rozvíjející společnosti Asten Hotels, těšte se na rozhovor s českým hoteliérem roku 2006 Jiřím Gajdošíkem, jehož jsme se ptali jak na přátelský přístup k partnerům a hostům, nový koncept hotelů, tak i na vnímání a budování úspěchu. Rozhovor, jenž se nesl v duchu motta „Úspěch neukecáš“, vám přineseme v příštích dnech.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here