Agassi Graf Kreiss kolekce

0
1650

Můžete hádat dvakrát, kdo propůjčil svá jména názvu kolekce luxusního nábytku značky Kreiss. Nikdo jiný než dva nejslavnější tenisté své doby, perfektní manželský pár, Andre Agassi a Steffi Graf. Designéři Kreissu propojili jednoduchost japonské architektury s pohodlím moderní Evropy a dali tak vzniknout ztělesnění komfortu a praktičnosti.

Dělený komplet sedačky a křeslo. Čokoládově hnědé kožené pásy vyplétají základní rám sedačky a tvoří tak výraznou texturu a podklad pro luxusní polstrování. Čalounění v neutrální, krémové barvě je společně s polštáři vyplněno pěnovým jádrem. Polštáře jsou z rubové strany ve stejné čokoládově hnědé jako výplet rámu sedačky, lícová strana je pak opět světle krémová. Ve výsledku působí polštáře na sedačce jako úmyslné, promyšlené kaňky.

Cena: 468 600 Kč

Dřevěný a kamenný stolek café. Masivní vzhled je sloučením perfektní formy a důmyslné funkčnosti v podobě moderní skulptury. Pevná a silná, tmavě ořechová deska je podepřena dvěmi svislými pískovcovýmí kamennými bloky, do kterých se z části zapouští. Stolek působí nekompromisně a je tak dominantou místnosti, v níž je umístěn.

Cena: 49 500 Kč

Kulaté odpočívadlo. Kulový tvar kostry křesla je čistou geometrií působící jakoby plula vzduchem. Ručně tvarované, pískované ocelové pruty jsou vyplétány syntetickým ratanem tmavě hnědé barvy. Přes křehký vzhled je křeslo pružné ale dostatečně pevné. Díky nepromokavé a trvanlivé úpravě je určeno k umístění na terasu nebo do zahrady.

Cena: 37 300 Kč

Podnosový stolek. Lehký a pevný stolek je perfektním pomocníkem k pohoštění. Rám z pevného dřeva je vyztužen ocelí a zdobený kůží. Plocha stolku je zalaminována v pergamenové kůži, která je odolná a dobře se čistí. Přes masivní vzhled stolek váží pouhých 11kg a je tak nejlehčím ze všech dílů Agassi Graf Kreiss kolekce.

Cena: 34 000 Kč

Kamenný Vicenza café stůl. Monoliticky vzhlížející stůl je vyroben z pískovce Pietra di Vicenza, známým svojí hladkostí a jemnou texturou. Lze jej získat pouze na úpatí Alp severní Itálie. Architektura je jednoduchá a proporční. V kratších, bočních stěnách jsou schovány vysunovací dřevěné podnosy. S rozměry 142x76x46cm je hmotnost stolku 91kg.

Cena: 75 900 Kč

Přes moderní vzhled je jasné, že Agassi Graf Kreiss kolekce dokáže vytvořit přátelskou atmosféru při návštěvách Vašich přátel, ale stejně dobře se může stát útočištěm pro chvíle odpočinku a relaxace. Celková cena Agassi Graf Kreiss kolekce je 665 300 Kč.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here