Aeroscraft ML866: Totální rEvoluce v létání!

2
1468

Úspěch začíná tím, že si přiznáte fakta. Jak říká Donald Trump: “Buďte k sobě upřímní a věřte v Boha.” Přiznejme si tedy pravdu. Každý z nás, kdo podnikl delší let jakýmkoliv dopravním letadlem, si přál aby měl více prostoru než jedno sedadlo a úzkou uličku na procházku k WC a zpět. Díky obrovské vizi Igora Pasternaka bude tato možnost v příštích pár letech realitou! Jeho nápad slaví úspěchy nejenom v komerčních oblastech, ale i v soukromém sektoru a dokonce i v armádě! Místo tradičního řešení v po ose komerční letadlo – luxusní úpravy – cestování v lehce vyšším komfortu se pustil do tvorby vlastního receptu. Po mnoha hodinách strávených v technologické kuchyni došel k výsledku, které znali už naše prababičky… Vzducholoď! A ne ledajaká, jedná se o hybridní vzducholoď. Je nadnášena 400 000 metry krychlovými helia a současně poháněna elektromotory s nízkou hlučností, Aeroscraft tak může létat i nad chráněnými oblastmi.

Co kdybyste uskutečnili svoji plavbu v luxusních kabinách nad hladinou oceánu, v plavidle vznášejícím se nad rušným přístavem a zaplněnými dálnicemi, klouzajícím nad lesy, kaňony a městy? A co takhle doplout do národních parků stovky kilometrů od moře v přepychovém pohodlí své kajuty? S Aeroscraft je možné všechno! Od krátkých jednodenních party těsně nad zemí až po expedice zahrnující celý svět dokonce i ve výšce 2,5 km, přepíšete tak knihy o dobrodružných cestách, zatímco svět pod vámi bude ubíhat rychlostí 290 km/h!

Vybavené nejmodernější technologií, Aeroscraft se stává špičkovým obchodním a konferenčním centrem v oblacích. Na palubě najdeme kanceláře plně vybavené počítači, videokonferenčním a komunikačním zařízením a meetingovou místností, která pojme přes sto lidí! Dodatečné možnosti jsou měnitelné uspořádání interiéru a privátní kabina. Mluví se dokonce i o palubních restauracích, kinech nebo kasínech… Nezávislost na velkých letištích odděluje pasažéry od přeplněných odbavovacích hal a zajišťuje rychlejší odlet. Unikátní vlastnost kolmého startu a možnost přistát i na jakémkoliv neupraveném povrchu, a to bez cizí pomoci díky podtlakovému přistávacímu polštáři, vám dává sebevědomí podnikat výlety s jedinou cílovou destinací: kamkoliv! Světové obchodní špičky si mohou vychutnat štědrý prostor ohromných 500 čtverečných metrů, který překonává jakékoliv standardy v přepravě výkonných pracovníků. Připravte se na novou úroveň služeb a komfortu!

Aeroscraft je rozhodně ten nejluxusnější způsob soukromého cestování. Nejenom, že poskytuje výjimečný servis a komfort, který předčí první třídu komerčních aerolinií o několik úrovní, ale poskytne netradiční a ohromující zážitky z cest. Za tichého letu pasažéři vychutnávají rozhled z obrovských skleněných vitráží na krajinou kolem sebe i pod sebou a odnášejí si pohled na svět, který se diametrálně liší od dojmů získaných u maličkého okénka v letadle. Ať už letíte na romantickou večeři z Prahy do Paříže, nebo na nákupy do Dubaje, cesta bude jednoduše nezapomenutelná! Po tomto zážitku budete považovat možnost cestovat první třídou v obyčejném letadle za vyčerpávající a nudnou záležitost…
Velké vize inženýra Pasternaka ale nekončí. Plánuje na podobných platformách budovat další ohromné vzducholodě sloužící jako hotely pro 250 pasažérů nebo pro přepravu s nostností přes 60 tun. Pokud si pokládáte otázku, kolik tak může stát toto ultimativní vznášedlo, dohady spekulují o cenovce kolem 700 milionů korun. Těšme se tedy na nový trend v milionářských kruzích – závody v Aereosech!

2 KOMENTÁŘE

  1. S dnešními technologiemi – žádná revoluce. Rusové ještě před pár lety chtěli vzducholoděmi stěhovat vrtné věže vcelku… Ale co udělá s takovou obludou
    například boční vítr?

  2. Dobrý den, děkuji za Váš komentář.

    Koncept moderní vzducholodě je samozřejmě již dlouho znám a čas od času se najde vizionář, který popíše svůj nápad na jeho opětovné využití. Aeroscraft je tématem našeho článku díky tomu, že ušel velký kus cesty od pouhé vize a je ve fázi udělování povolení, proto je v nadpisu slovo rEvoluce.

    Mějte příjemný den, Petr Gogolín.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here