Adam – Eve Hotel: Království nebeské

1
1479

Koupat se v dokonalé, nevinné bělosti a nechat se obtékat paprsky žhnoucího slunce na horizontu. To je život, jenž si užívali Adam a Eva. A jeho ztělesnění si vzal za cíl nejúspěšnější hotel Turecka, Adam & Eve. S jedním malým rozdílem – v této zahradě není žádné ovoce zapovězené. Hotel je postaven u soukromé 300 metrové pláže 35 km východně od turecké metropole Antalya, jejíž založení se datuje na 150 let před Kristem. Město je tepnou Turecké riviéry a čilého cestovního ruchu. Adam & Eve je naproti tomu úplným únikem od této bující reality.

V přísně pravoúhlém konceptu hotelu se nachází ve 12 kategoriích celkem 497 pokojů, jejichž design je striktní, minimalistický a téměř uniformní. Jako bychom se ocitli v blízké budoucnosti, kde na uzavřeném prostoru ve vší spokojenosti žije geneticky vybraná společnost. Jediným rozdílem mezi pokoji je jejich velikost, která od 64m2 vzrůstá přes 640m2 u apartmánu prezidentského až na rovných 1000 m2 u nejluxusnějšího ubytování na Turecké riviéře v apartmánu Adam & Eve.

O vaše pohodlí budou pečovat hoteloví strážní Andělé. Budou vás rozmazlovat rozmanitými drobnostmi a radostmi. Hned při příjezdu vás jeden z nich doprovodí na recepci, kde bude čekat příjemné posezení, šampaňské, čerstvé ovoce a osvěžující chlazené osušky. Poté vás doprovodí do vašeho pokoje. Pokud jste si ovšem rezervovali ubytování v jednom z Top 13 apartmánech, pak dostanete svého privátního Anděla, který bude k dispozici výhradně vám po 24h denně.

Každý pokoj či apartmán je zařízen v plném luxusu, jen v těch Top 13 je ho prostě naskládáno mnohem víc. Například v apartmánu Eve residence jsou na 256 m2 tři ložnice, tři šatny, tři koupelny, privátní bazén, 3 jacuzzi se světelnou terapií, 5 plazmových televizí s úhlopříčkou 125 cm, soukromá sauna, nebo například jídelna pro 22 osob navržená Philippem Starckem (článek o designovém géniovi si můžete přečíst zde). Apartmán Adam & Eve má ložnice pouze dvě ale navíc dvě velká domácí kina a 384m2 rozlehlý privátní balkon. Vrcholem je ovšem prezidentské apartmá, se třemi ložnicemi (každá s postelí o rozloze 25 m2), 6 šaten, 9 plazmových televizí, domácí kino, vlastní bazén, bar, 2 sauny a dokonce diodové osvětlení, s možností nastavení barev. Prakticky je zde vše k uspořádání soukromé VIP megapárty, na kterou se bude roky vzpomínat.

Součástí Adam & Eve jsou prvotřídní lázně Edenspa s nekonečným množstvím uvolňujících terapií, masáží, rituálů, očist a meditací. Na přání vám váš Anděl zajistí vybrané masáže a terapie i do pohodlí apartmánu. V hotelu Adam & Eve jsou také více než 2 400 m2 bazénů, soukromé nepočítaje. Kontrast všudypřítomné zářivě bílé a uhrančivě modré dává opravdu vzniknout dojmu Ráje. Hotel je navíc doslova omítnut zrcadly. Jsou jich zde desetitisíce, počínaje restauracemi až po zrcadlové stěny všech pokojů a apartmánů. Jakoby říkaly: „Objev svoji krásu.“

Za ubytování v pokojích s 64m2 dáte v přepočtu pouhých 4 000 Kč za noc, ovšem s rostoucí rozlohou apartmánů roste i cena a tak za pokoj s rozlohou 256 m2 již dáte 20 000 Kč a dveře k Top 13 jsou vám otevřeny od 80 000 Kč za jedinou noc. Cena 3 nejluxusnějších apartmánů zveřejněna není, a to jinými slovy znamená, že pokud se na ni ptáte, tak na ně nemáte. I my se ptali.

1 komentář

 1. Tento hotel som zazil. Nikdy viac som sa uz nechcel vratit spat do roku 2008, do bezneho sveta, ktory mi po 5 dnovej skusenosti prisiel ako uplne obycajny a mne sa nieco uplne obycajne vobec nepozdava.

  Najvacsi bar na svete, 5,5 miliona zrkadiel, ktore osvetluje svetelna a laserova show a uplne perfektny DJ.

  Najvacsi bazen na svete, uzasna voda, v ktorej ak sa nehybem je prekrasne horuco a lahucko.

  Vyhlad na hotel, plaz a bazeny je uzasny. V noci osvetlene molo a palmy, ktore hovoria: pod medzi nas …

  Moja uplne najobycajnejsia izba bola zaztitkom, ktory mi uplne stacil na to, aby som povedal, toto je moj druhy domov. Tento hotel nie je ako kazdy iny. Ak ste videli najluxusnejsi hotel na svete, pridete do Adama a Evy a poviete, tak toto som este v zivote nevidel. Uzas, ktory zanecha dozivotne spomienky. Kazdy sa tam chce vratit aj ked predtym nenavidel zrkadla. Citil som sa tam ako Adam v raji, vsade anjeli, vsade poriadok, cistota, kazdy detail ma rozmaznaval. Asi 120 metrovy svedsky stol v nekonecnej jedalnej sale. 200 metrovy bar, v ktorom kmitaju barmani. Ponad bar sa odrazu znesie svetelna konstrukcia, ktora osvetluje cely bar a ludi, ktori lezia na kozenych posteliach pozdlz celeho baru.

  Kupele, ako v raji. Zo sauny rovno do presvetleneho bazena, hraje prijemna ukludnujuca melodia a potom na odpocivadlove kozene postele.

  To treba zazit. To sa oplati zaplatit.

  Tam musite ist!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here