Zářící Bratislava: Diamanty v hodnotě šesti milionů eur!

0
1315

Největší výstava svého druhu v celé historii České i Slovenské republiky našla své místo v nedávno otevřeném Showroomu v bratislavské Ventúrské ulici. Ačkoli Slovensko není zrovna tradiční Mekkou pro prodejce diamantů, společnost Diamonds International Corporation argumentuje, že nejen na slovenském, ale i na českém trhu zájem o drahé kameny stále stoupá. Předseda představenstva D.I.C. MUDr. Luboř Říha tento trend objasňuje: Vzhledem k tomu, že se Slovensko připravuje na přechod na Euro, stávají se diamanty pro slovenské investory nejvýhodnější komoditou. Kromě toho byl první Showroom D.I.C. otevřen více jak před rokem právě v Bratislavě, je tedy místo konání více jak symbolické. Výstava exkluzivních diamantů potěší investory i smysl pro krásu každého návštěvníka.“

A rozhodně bude na co koukat! V dobře střežených vitrínách napočítáte na 70 diamantů s různou hodnotou, z nichž největším je dvanáctikarátový kámen. „Je unikátní svou velikostí. Je to velký přírodní úkaz, je vzácně bílý a absolutně čistý,“ tvrdí Říha. Za jeho jedinečnost ostatně hovoří i cena 1 308 881 eur (33,5 milionů korun). Menší diamanty zde ale koupíte už od „pouhých“ sta tisíc korun. Jde však víceméně o spolehlivou investici. Za poslední století nenastal moment, kdy by cena diamantů klesla. Díky omezenému množství zdrojů naopak podle Luboše Říhy roste cena v některých případech i o desítky procent.

Drahé kameny doplňuje nepřeberné množství nejrůznějších šperků. Mezi těmito zase vyniká briliantový prsten s pomyslnou visačkou, značící cenu 5 milionů slovenských korun (4,2 milionu Kč). „Prsten se žlutým citrusovým 3-karátovým briliantem a se šesti růžovými brilianty o celkové váze 2 karáty patří mezi nejluxusnější šperky v naší nabídce,“ řekl Ing. Přemysl Synek, generální ředitel D.I.C.

Na výstavě, která je až do soboty otevřená vždy mezi 11. a 19. hodinou, si určitě přijdou na své největší znalci a milovníci drahých kamenů, ale i laická veřejnost. Akce, která nemá v našich zeměpisných souřadnicích obdoby, rozzářila na pět dní podzimně deštivou Bratislavu, a proto ji nemůžeme na našich stránkách nechat bez povšimnutí. Nenechte si ji ujít ani vy!

Dreamlife.cz vřele doporučuje tuto působivou výstavu, současně se ale distancujeme od podnikatelských aktivit společnosti DIC a jejich poradců.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here