Vytvořte si svou budoucnost!

1
1727

Většinu učitelů osobního rozvoje bychom mohli rozdělit mezi ty, kdo učí úspěch, a ty, kdo učí duchovní rozvoj. A právě odsud pramení rozdíly, které často způsobují chaos lidem, kteří ještě nepřišli na to, co funguje právě jim. A z této nejasné, šedé tmy občas vyplouvají takovéto otázky:

– Je lepší myslet na svůj cíl každý den, nebo jen jednou a zapomenout na něj?
– Které techniky jsou nejlepší, pokud si přejeme něčeho dosáhnout?
– Proč některé věci přijdou hned a s jinými bojujeme roky?
– Co mám udělat, když mám pochybnosti, zda mohu dosáhnout svého cíle?
– Jak je to se zákonem přitažlivosti a vztahy?

Toto jsou jen některé otázky, které budou více či méně vyplouvat na povrch, pokud se rozhodnete používat Tajemství ve svém životě. Málokde však na ně naleznete odpovědi. Díky tomuto workshopu však zaručeně ano.

Mark Dzirasa je český motivační řečník a kouč, který spojuje učení o úspěchu s učením o duchovním rozvoji. Na jedné straně školí komunikaci, efektivitu, time management, leadership, mentalitu úspěchu na místech jako Ministerstvo financí, ČSOB, T-Mobile či Generali pojišťovna. Zároveň však vyučuje i relaxační a meditační techniky, zajímá se o esoteriku, techniku Ho’oponopono a dokonce o šamanismus.

Můžete si ho také pamatovat ze semináře Jacka Canfielda a Nicka Vujicice, kde se úspěšně zhostil role překladatele. Na workshopu Vytvořte si svou budoucnost se naučíte:

– Jak se smířit sám se sebou a mít se rád.
– Které techniky jsou ty správné, pokud si do svého života přejeme něco přitáhnout, a jak se v nich vyznat.
– Filozofii: Všechno je OK.
– Jakou roli hraje zákon přitažlivosti v mužsko-ženské přitažlivosti, v partnerství a lásce.
– Proč někdy nedostaneme to, co si přejeme. A co s tím udělat.

Více informací o worshopu Vytvořte si svou budoucnost s Markem Dzirasou, který se bude konat 13.5.2012 v Bratislavě, naleznete na oficiální stránce http://www.vesele-veci.sk/workshop/.

1 komentář

  1. Mark je skvělý mentor a učitel, vřele doporučuji. Sám mám za sebou již tři jeho semináře a knihu 21 dnů jsem zhltnul najednou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here