Vypněte s Inteligentní plastelínou všudepřítomný stres!

0
1500
Nejeden student, manažer, podnikatel či teenager otevře malou plechovku s inteligentní plastelínou právě ve chvílích, kdy se dostavá pod kopí stresu. Mačká, natahuje, skáče, nasvětluje, trhá, magnetizuje a dělá všemožné kousky s tímto stále překvapujícím technologickým zázrakem.
Ti z vás, kteří si ale pod slovem plastelína představíte mazlavou věc ze základní školy, která nešla sundat z rukou a už vůbec ne z oblečení, vězte, že je řeč o něčem zcela jiném.
Historie této prapodivné hmoty sahá až do druhé světové války, kdy vědci hledali syntetickou náhradu pro kaučuk a byť při hledání selhali, objevili hmotu s fyzikálními vlastnostmi do té doby nevídanými. Rychlému a silnému tahu odporuje, ale pomalým pohybům se lehce oddává, má některé vlastnosti jako guma a jiné jako tekutina.

Inteligentní plastelina od Dreamlife – Námi osobně vyzkoušené modely…

Nyní se prodává i v ČR v plechovkách po 80 gramech hmoty. Takové množství padne akorát do ruky. A odreagování může začít. Věřte mi, že jakmile ji dostanete a budete si s ní hrát, celý svět kolem bude pryč, vy se uvolníte, mozek si odpočine. Budete ohromeni jejími vlastnostmi.
Skáče – Hodíte s ní o zem, bude se chovat jako slavná kulička hopík…
Natahuje se – Roztáhnete ji do nekonečna…
Mění lesk – Při hře zmatní, v klidu se stává lesklou, jako metalizovaný lak…
Trhá se – Při správném tahu se roztrhne jako list papíru…
Tříští se – Dáte ji ránu kladivem a roztříští se na tísíce drobných kousků…
Svítí ve tmě – Po nasvícení spravných druhů Inteligentní plastelíny se s ní můžete bavit i potmě. Věřte, že tohle vás dostane…
Mění barvy – U jiných druhů se plastelína stane chameleonem a pod vlivem tělesného tepla mění barvy…
Přitahují kov – Vyzkoušíte veškeré její fyzikální vlastnosti magnety, plastelína podléhá magnetickým siločarám…
Stéká – Přitlačíte ji na zeď a ona pomalu steče dolů…
Křesá jiskry – A mně osobně se povedlo s nenabitou fosforeskující plastelínou ve tmě jejím trháním vykřesat jiskry…
Ohlasy na Inteligentní plastelínu jsou mohutné. Určitě si již dovedete sami živě představit, jak se výborně hodí do každé kanceláře, pracovny i studentského koutku. Pomůže vám zbavit se přebytečného stresu, kterému jsme denně v práci i ve škole vystavováni. O co lepší, když si ji můžete koupit ve své oblíbené barvě. Neuvěřitelná zábava bez hranic může začít.
Pokud vám přijde mačkání podivné hmoty nudné, ba dokonce dětinské, můžu s čistým svědomím říct, že se mýlíte. Nejen, že Inteligentní plastelína uklidňuje, ale dá se s ní užít i spousta legrace. Byla výborným dárkem na Vánoce i k narozeninám, ale nyní v období horka, stresu a nedočkavého čekání na dovolenou, je velmi vděčným společníkem. Různé druhy plastelíny vás přijdou na různé peníze, ale cena pro množství vhodné dospělé osobě je od 199 do 239 Kč.
Objednat plastelínu můžete přímo na stránkách prodejce www.plastelina.cz
Více informací najdete na stránkách www.plastelina.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here