TriRod F3 Adrenaline: Evoluční brutalita

1
1663
Nová společnost TriRod Motorcycles stvořila radikální stroj. Měl by předvádět strhující a zcela jedinečné představení na jevišti asfaltových ploch. Scénáristé příběhu F3 Adrenaline na karbonovém kostýmu své vlajkové lodi nešetřili a rovnou vytasili největší esa. Integrováním toho nejlepšího, co nabízí technologie Formule 1, MotoGP a aeronautiky, sestrojili černého hřebce, čekajícího na krotitele z řad odvážných motoristických rytířů. Zasedněte do jeho sedla a zrežírujte si vlastní celovečerní trhák. Máte k tomu zatraceně akční mašinu.
Styl nové tříkolky je ultimátní! Surový a dravý design sice připomíná spíše motocykly z kategorie chopper, avšak velmi sportovní charakter se nezapře již na první pohled! Cítíte velmi precizní a kvalitní zpracování. Nic, co se na konci agresivní jízdy rozpadne. Do muskulatury tříkolky vhání palivo motor o objemu 1966 ccm, který vám přes šestistupňovou převodovku vžene do zadního kola stádo až 120 koní. Na váhu 340 kg je to masivní výkon. Zřejmě budete muset chvíli chodit do posilovny, abyste šířkou svých zad trumfli obrovské zadní kolo (šířka 325 mm). Když prozkoumáte obrázkovou galerii, zjistíte, že zase tolik nepřeháníme.
Zavěšení kol ve stylu formulových vozů, tlumiče legendární značky Penske, velmi nízké těžiště a široký rozchod kol je zárukou mimořádné stability a nutné porce nenasytné agresivity. To při svižných průjezdech zatáčkami jistě přijde vhod (jen se koukněte, co F3 Adrenaline předvádí ve videu na konci článku – pokud jste alespoň trochu milovníci motocyklů a sedí vám styl této tříkolky, pak vězte, že ochlupení vašich rukou čeká intenzivní rozcvička)
Zvláštností je, že soukromá firma TriRod vznikla teprve v roce 2007 a již si stihla zbudovat ohromný ohlas a nadšení ze strany příznivců všech motorových hraček, bez ohledu na jejich oblíbený počet kol. Vášnivé reakce potenciálních zákazníků tak potvrzují slova Paula Seitera, výkonného ředitele TriRod Motorcycles: „Věříme, že nadšenci automobilového i motocyklového průmyslu touží po něčem vzrušujícím a novém!“ TriRod rozmazává doposud ostré hranice mezi motorkami a sportovními automobily. F3 Adrenaline nabízí lidem zcela nový způsob, jak si užít nespoutanost a vůni gumové pálenky. Agresivně, stabilněji, bezpečněji, ale především jinak!
Společnost nyní do pořadníku přijímá objednávky na své vyšlechtěné kousky a začátkem druhého kvartálu roku 2008 je jako dravou zvěř vypustí z klecí! Předpokládá se velmi rychlé vyprodání produkce na další dva roky dopředu, tak raději neváhejte, popadněte necelý milion korun (55 000 dolarů) a honem k online rezervacím. Jak samotný název TriRod F3 Adrenaline napovídá, nejmocnější zbraní tohoto tříkolého supersportu je adrenalin. Shlédněte video a sami posuďte, jestli má potenciál naplnit své poslání až po okraj.
Jen si to představte. Je čerstvý jarní den, tak typický pro silnice poseté dvoukolými mazlíčky. Blíží se sedmá hodina večerní a s pohledem k blížícímu se soumraku navlékáte jezdecké rukavice! Pohled na novou hračku F3 Adrenalin vrací duši do dětských let. Je to jako štědrovečerní večeře a nekonečné čekání na zvoneček. Dnes jste to vy, kdo má zvoneček v rukou. A to přímo zvon, který rozduní okna všech v blízkém sousedství. Ano správně, právě jste tu bestii našlápli. Hrdlo sevřené, husí kůže i v obličeji a palčivé nutkání zabrat za pravou rukojeť. Všichni vzhlížejí k nebesům. Vytahují deštníky, očekávají průtrž mračen. K jejich údivu je nebe vymetené. To jen někdo vesele škádlí plyn a provětrává výfukové roury! Oblaka rozdýmeného prachu za vámi, táhlá silnice před Vámi. Hbitý pohyb pravačky, zadní gigant se zahryzává do vozovky a vy letíte vstříc něčemu novému, dynamickému, dech beroucímu. WwRRRRRmmm….

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here