Trendy 2013: Grilování ve velkém stylu

0
1664

205218_10150144022517101_692699_n

Elegance na dlouhých nohách

Kulatý tvar tohoto grilu se štíhlými nohami přitáhne pozornost na každé párty. Originální design, kvalitní materiál i provedení, vysoká funkčnost a jednoduchost použití se snoubí v tomto produktu s názvem Globe značky EVA SOLO.

Velkou předností tohoto zahradního grilu je snadná manipulace s víkem, které jednoduchým pohybem zcela otevřete, pootevřete jako ochranu před větrem nebo zcela přiklopíte. Máte tak neustále volné ruce pro obracení hamburgerů nebo delikátní práci s mořskými plody. Díky vestavěnému teploměru budete mít navíc stále přehled o teplotě uvnitř grilu.

Na podnoží dále oceníte držák pro odkládání grilovacího náčiní. Tak budete mít stále po ruce obracečky, vidličky a kleště na maso, abyste steak otočili a sejmuli z grilu v ten jediný správný moment, aby byl propečený přesně podle přání hostů.

Spodní část grilu je vyrobena z hliníku a víko s podnožím z nerezové oceli. Vysoká kvalita obou materiálů vám umožňuje ponechat gril celoročně venku na terase nebo zahradě.

Multifunkční design

Kombinace jednoduchých nadčasových linií a nerezové oceli pozvedne každou terasu i zahradu. Multifunkční gril Charcoal od značky EVA SOLO tuto kombinaci nabízí. Pokrmy griluje pomocí dřevěného uhlí a díky přídavnému kupolovitému víku se zabudovaným teploměrem si poradí i s vysokými steaky nebo jinými většími kusy masa.

Ve dnech, kdy zahradní gril nepoužíváte, ho jednoduše přiklopíte rovným víkem a proměníte v praktický venkovní servírovací stolek. S chytrým sklápěcím podnožím si z tohoto víka vykouzlíte další odkládací stolek i během grilování.

Naprosto unikátní je ale funkce poslední. Když se společný večer s přáteli nachýlí a vše je ugrilováno, jednoduše sejmete z grilu vrchní mřížku a na žhavé uhlíky přiložíte několik polínek. Hned sedíte kolem bezpečného stylového ohniště.

Malý, skladný, přenosný

EVA SOLO nabízí i špičkový stolní gril, který svým designem jednoznačně upoutá pozornost. Jeho unikátní porcelánové provedení se skutečně hodí i k použití přímo na jídelním stole při večerním posezení na terase. Je vhodný zejména ke grilování drobných předkrmů a jednohubek, jako jsou mořské plody, houby, chřest a další čerstvá zelenina. Díky bezpečnostní dřevěné podložce navíc můžete gril postavit bez obav na jakýkoliv povrch.

Tento stolní gril je skutečně praktický. Rukojeť z nerezové oceli vám umožní ho jednoduše přenést na piknik v parku nebo k přátelům a užít si pohodu při grilování kdekoliv. Po použití oceníte, že se o mytí mísy, vložky i mřížky může postarat vaše myčka na nádobí.

Navíc tento porcelánový gril můžete využít hned na několik způsobů. Hodí se i jako zapékací mísa nebo mísa na salát. V obou případech je díky svému luxusnímu provedení více než vhodný i k servírování přímo na prostřenou tabuli.

Všechny zmíněné modely grilů EVA SOLO včetně veškerého příslušenství a doplňků objednávejte v eshopu Kulina.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here