Tajemství úspěchu, tajemství Jacka Canfielda

0
1915
Pokud vám snad jméno Jack Canfield nic neříká, co takhle Tajemství nebo Slepičí polévka pro duši? Nepřehlédněte náš článek na téma Jack a jeho seminář v Bratislavě také zde. Mluví za něj nejen výsledky v podobě rekordů či ocenění v publikační činnosti, ale i přímé reference, organizací využívajících Jacka pro školení jsou stovky. Namátkou HSBC, RE/MAX, Daimler Chrysler, Johnson & Johnson, SONY, Xerox, Stanford University a mnoho dalších.
Co očekávat?
Nedávno Jack dělal seminář pro několik set nezaměstnaných v kalifornském San Jose, z lidí zářila rezignace a vzduch obohacovaly deprese. Beznadějnost situace číhala na každém rohu, lidé propuštění kvůli recesi neměli žádnou vnitřní naději, měli pocit, že prostě žádná zaměstnání už nejsou a že situace nemá žádný výhled se zlepšit. Rozesílali životopisy, oslovovali firmy, absolvovali pohovory, chodili na veletrhy práce, ale bez výsledku. A tak si Jack vzpomněl na laboratorní krysy z knihy Kam se poděl můj sýr, které za stisknutí vybraného tlačítka dostávaly sýr. A tak čumáky mačkaly a mačkaly ty tlačítka, i když už žádný sýr nedostávaly, až si jej rozedraly a radši vykrvácely, než aby zkusily jiné tlačítko.
E + R = O
Jedno z přísloví říká, že vytrvalost je základem překonání překážky. Jenže může dojít na fakt, kdy už ta daná příležitost jednoduše neexistuje a je načase se zamyslet. Ve své knize Pravidla úspěchu má Jack rovnici E + R = O, nebo-li události + odpovědi  = výstupy (z překladu Events + Responses = Outcomes). A tuto rovnici převedl do prostředí daného semináře, pokud tedy určitá odpověď (hledání práce) v kontextu dané události (ekonomická situace v dané oblasti) nevytváří požadovaný výstup (příjem), měli byste změnit svou odpověď. Zkusit něco odlišného, jinak se prezentovat, přesunout se do atraktivnější lokality, změnit obor a vzdělávat se, založit si vlastní byznys, s dalšími lidmi nabízet nové služby – vše ale vyžaduje vystoupit ze své komfortní zóny.
Rovnici také ukázal na příkladech, které lidé znali z novin USA Today nebo viděli na CNN. Na konci dne panovala mezi stovkami původně zoufalých a beznadějných bytostí úplně odlišná atmosféra – nadšení, vzrušení, odhodlání, najednou ti lidé viděli ohromné množství příležitostí, které před nimi leží. Ráno přicházeli s jednoduchým očekáváním, že se dozví, jak si najít nějakou práci. Večer odcházeli soustředěni na svůj život a jak si vytvořit svůj život snů. Museli se dostat na dno, aby se mohli opět rozhodnout žít naplno, namísto prostého přežívání. A spolu se změnou postoje si odnesli pravidla, pravidla úspěchu Jacka Canfielda. Kterých když se držíte, jednoduše fungují.
Stále váháte? Podívejte se na oficiální stránky semináře nebo si vstupenky objednejte přes náš systém Dreambay.cz, nejenže získáte jako bonus knihu Klíč k životu podle zákona přitažlivosti a také DVD Pozitivní myšlení…není pro každého od Ivo Tomana, ale můžete získat ve slosování další lístky pro své nejbližší nebo přátele! Neváhejte tedy, akce platí do neděle 20. června. Na setkání v Bratislavě se těší Dreamlife.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here