Seminář: Jak vytvářet správné vztahy

0
1755

Ať už máte stanovené cíle v kterékoli oblasti života – finanční, duchovní nebo odborné –, pravdou zůstává, že nemůžete žít plnohodnotný a šťastný život, jestliže nemáte dobré vztahy s lidmi kolem sebe. Lidé totiž mají tendenci si myslet, že tak, jak vidí svět oni, jej musí vidět všichni ostatní. Jistě jste i vy slyšeli někdy někoho říkat:

– Jak si může něco takového myslet?
– Takhle je to nejlepší, to ví přece každý!
– Nechápu, že to nevidí.
– S ním se prostě nedá rozumně vycházet.

A právě to je zdrojem zbytečných nedorozumění, hádek, špatných vztahů v práci a zlomených srdcí. Pokud však pochopíte čtyři druhy energie, které vytvářejí naši povahu, budete schopni dobře vycházet s každým ve vašem okolí. Porozumíte jejich pohledu na svět. Získáte schopnost obklopit se správnými lidmi, budete si schopni zvolit správné obchodní partnery, či lidi, kterým dovolíte vstoupit do vašeho soukromí. Porozumíte i lépe tomu, co má největší vliv na vás. To bude mít obrovský dopad i na vaše vztahy v rodině, v práci i byznyse.

Seminář bude vést Mark Dzirasa, český motivační řečník, kouč a mentor, který spojuje učení o úspěchu s učení o duchovním rozvoji. Na jedné straně školí komunikaci, efektivitu, time management, leadership, mentalitu úspěchu mimo jiné na místech jako Ministerstvo financí, ČSOB, T-Mobile, Generali pojišťovna. Zároveň však vyučuje i relaxační a meditační techniky, zabývá se ezoterikou a technikou Ho’oponopono. Je odborníkem na řeč těla a osobnostní profily. Můžete si ho též pamatovat ze semináře Jacka Canfielda Nicka Vujicice, které překládal.

Na semináři se dozvíte:
– Jaký dopad mají čtyři energie, které jsou ve vás zkombinované, na nastavení vaší rodiny, partnerských vztahů, firmy nebo společnosti.
– Proč si s jedním člověkem rozumíte, a s druhým ne – přesto, že je to váš blízký.
– Jak se obklopit těmi správnými lidmi.
– Jak najít lidi, se kterými budovat byznys.
– Proč někteří lidé jsou lepší manažeři a někteří účetní.
– Jak vytvářet správné vztahy.
– Proč vlastnosti, kvůli nimž si berete partnera, jsou přesně těmi, kvůli kterým se společně hádáte.
– Jak vycházet s různými lidmi.

Workshop Jak vytvářet správné vztahy s Markem Dzirasou se koná v neděli 16. září v prostorách Hotelu Sorea Regia v Bratislavě. Máte-li zájem být při tom, můžete zvolit mezi diamantovou VIP vstupenkou za 108 Eur či zlatou vstupenkou v ceně 58 Eur. Registrací získáte bonusy v celkové hodnotě 68 Eur. Při vyplňování přihlášky prosíme u položky „Kdo vás doporučil“ uvést portál Dreamlife.cz. Těšíme se na setkání i s vámi – příznivci osobního rozvoje.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here