Rich DeVos: Síla pozitivních lidí se skrývá v 10 větách

0
1762

Veleúspěšný podnikatel, filantrop a motivační řečník, to je Rich DeVos. Po knize nazvané Soucitný kapitalismus přichází kniha nová a jejím stěžejním tématem je 10 (ne)obyčejných vět. Jejich používání v každodenních konverzacích vám pomůže vybudovat pevné vztahy, dodat důvěru, motivovat k úspěchu a změnit tak postoje v pracovním i rodinném životě.

“Cílem této knihy je pomoci i vám, abyste měli tyto pozitivní věty pořád na mysli, zařadili je do svého slovníku, a stali se tak životním obohacením pro ostatní lidi – člověkem, jehož životní cestou je povzbuzovat druhé lidi,” uvádí autor v předmluvě knihy.

Rich DeVos tímto předkládá klíč, který objevil při odhalování obrovského potenciálu deseti obyčejných vět, které však dokážou změnit život. “Další konstantou mého života je udržovaní pozitivního postoje a podpora ostatních.” Budete-li totiž podporou pro ostatní, ostatní budou posléze podporou i pro vás.

Stává se, že některé z těchto vět nebo podobné již nyní – většinou nahodile – používáte (úplně stejně jako dříve autor knihy). Avšak vědomým využitím plného potenciálu těchto vět lze veškeré vztahy ještě více utužit. Jak dlouho nám trvá zapamatovat si jednu větu? Jak dlouho nám tedy potrvá zapamatování těchto deseti vět?

“Mám naději, že vám pomohou stát se pozitivním člověkem, který zase pomůže jinému člověku zlepšit jeho pohled na život. A pokud to uděláme všichni, věřím, že dokážeme udělat změnu k lepšímu v našich domovech, komunitách a v našem světě.”

Tuto novinku máte možnost zakoupit přímo na Dreambay.cz – začněte ještě dnes s větou: “Dokážeš to.”

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here