Proč bohatí stále bohatnou a chudí stále chudnou?

0
3366

Stará šeptanda, která říká, že bohatí jsou stále bohatší a chudí stále chudší, je pravda. Bohudík či bohužel, si každý může doplnit podle svého vlastního mínění. Čím to ale je? Pokud nevíte, Dreamlife se vám pokusí prozradit, jak se dostat mezi ty, kteří jsou nejen bohatí, ale stále pohádkově jen bohatnou.

zz (12)

Rozdíl je především v myšlení. Lidem, kteří žijí při vědomí nadbytku, narůstá vlivem kosmického zákona přitažlivosti bohatství. Kdo ale přemýšlí nad bídou, odříkáním a nedostatkem nejrůznějšího druhu, žije v opačném vědomí, což má za následek stále více nedostatku, bídy a odříkání.

Mnozí lidé, kteří žijí v chudých poměrech závidí svým sousedům bohatství, a žijí v zášti. Takový postoj vede k ještě většímu nedostatku a chudobě. Tito lidé většinou nevědomě blokují dobro ve svém nitru. A přitom i oni by mohli být bohatí a dělit se o své bohatství s jinými, jen kdyby se otevřeli a pochopili, že mají klíč k pokladu ve svém nitru.

Přestat závidět a srovnávat se s druhými ve smyslu, proč ty máš tohle a já ne, je jedním z klíčů k úspěchu. V první řadě musíte být vděční za to co už máte. Vděční můžete být už je za to, že máte kde bydlet, co si vzít na sebe a můžete jít do práce, mnoho lidí nemá ani tuto možnost. Tomu všemu patří jeden velký dík, který byste měli alespoň jednou za den říct. Když to uděláte, už to samotné vás naplní klidem, vyrovnaností a malým dílkem radosti. Téměř všichni touží po věcech, které ještě nemáte, vytvořte si v hlavě obrazy a představy, jako byste to už měli. Představte si ten nádherný dům, milující partnera, luxusní auto, kterým zrovna parkujete. Ale opakuji, jako byste to měli. A tím to do svého života i přivoláte. Vymažte ze svého srdce závist a zášť a nahraďte je vděčností a láskou.

Nejde o vyvolené, výjimečné lidi, každý, naprosto každý má své bohatství na dosah. Vaše štěstí začíná u vás samých. Vaše myšlení a cítění vytvářejí váš osud. Věřte, že máte právo na úžasný život, po němž toužíte a také ho budete mít.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here