O úspěchu s úspěšnými: Ivo Toman a Dreamlife spojují síly

4
1531

Aktuálním počinem pana Iva Tomana, o jehož náročné životní dráze jsme publikovali článek dříve, je videosérie O úspěchu s úspěšnými. Jedná se o videosérii, která má za cíl jasně a výstižně zodpovědět, jakým způsobem dosáhli úspěchu ti nejúspěšnější lidé z našich zeměpisných šířek a délek.

Těžit nejen ze svých zkušeností, nýbrž i zkušeností ostatních úspěšných je jednou ze základních esencí úspěchu každého úspěšného člověka. A již nyní máte možnost zhlédnout úvod nultého dílu této série s proslulým českým komikem Václavem Upírem Krejčím, který se navíc zhostil role režiséra série.

“Studovat tučné desítky let zkušeností úspěšných osobností je tím nejlepším, co můžete činit pro svůj vlastní úspěch.”

Zajímá vás, co přivedlo nejúspěšnější lidi u nás k úspěchu? Jaká byla jejich motivace, díky níž úspěchu dosáhli? A jaký mají na úspěch názor a co si o něm myslí? V nultém díle série to na sebe prozradí Václav Upír Krejčí.

Proč tedy klást váhu každému slovu z rozhovorů O úspěchu s úspěšnými?

– Hosty jsou pouze lidé, kteří jsou dlouhodobě finančně úspěšní. Ne rychlokvašky!
– Totožné otázky pro každého hosta. Otázky dostane předem, aby se na ně měl možnost připravit. Motivací není hosty na něco nachytat a snažit se je dostat do úzkých.
Rozhovory jsou seriózní, nikoli bulvární.
– Pouze jeden host v každém díle, nikoli 2 – 3 hosté, jejichž názory se povětšinou různí.

“Lidé často říkají, že motivace dlouho nevydrží. To platí i o čistotě. Proto se doporučuje sprchovat se denně.”  Zig Ziglar

Proto každý díl bude zhruba na 30 minut, a bude zveřejněn ve třech až čtyřech částech jednou za týden. Porci inspirace a motivace tak budete dostávat v pravidelných dávkách, aby měla na vaše myšlení, jednání a váš život co největší dopad. Již brzy se můžete těšit na rozhovor s veleúspěšným Ing. Tomášem Březinou, majitelem BEST a.s., jenž se může pyšnit titulem Podnikatel roku České republiky pro rok 2007 (znáte jej z knihy Podnikatelé desetiletí). Následně v červnu bude na řadě vyzpovídání Ing. Davida Krajného, majitele masterfrančízy RE/MAX pro Česko, Slovensko a Maďarsko. V průběhu července se těšte na Zdeňka Říčaře, výhradního dovozce domácích robotů Rainbow. A mnoho dalších veleúspěšných osobností.

Proto dál pracujte na svém úspěchu, inspirujte se úspěšnými, motivujte se každým dnem a buďte úspěšní i vy! Série O úspěchu s úspěšnými je vám šitá přímo na míru.

4 KOMENTÁŘE

  1. Těším se na rozhovory s úspěšnými, zejména podnikateli. Ve vší úctě, pana Upíra mezi ně neřadím. Míra

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here