Nokia N97 mini: Žhavá novinka z 18karátového zlata

0
1274

Letošní rok finský gigant Nokia skutečně nezahálí. Nejeden její model se již dočkal speciální edice. O modelu Nokia Supreme, který je zdoben diamanty, se dočtete v dřívějším článku. Další novinkou, která ovládne letošní jaro, je Nokia N97 mini Gold Edition. Tento malý mobilní počítač v sobě kombinuje ty nejkvalitnější mobilní technologie zahalené do kabátu ze zlata, což zajisté ocení každý náročný zákazník.

O oblíbenosti Nokia N97, která se může pyšnit označením „vlajková loď z řady Nseries“, se nedá pochybovat. Její výbava postačí i těm nejnáročnějším uživatelům mobilní techniky. Popularitu potvrzuje také její zmenšení do podoby Nokia N97 mini, čímž model oslovil ještě širší spektrum zákazníků. To ale ještě nebylo od Nokie poslední slovo. Tento nekompromisní smartphone se dočkal další změny. Model Nokia N97 mini byl ozdoben pravým zlatem. Cílovou skupinou tak stali klienti, především úspěšné ženy, které si potrpí na skutečný luxus, přepych a dokonalost.

Jak už je zvykem, u nového ošacení mobilních telefonů o technických novinkách nemůže být řeč. Oproti modelu N97 mini se až na malé výjimky tato elegantní novinka dočkala skutečně jen nového kabátu. Když se ale Nokia rozhodne nějaký ze svých kousků přešatit, tak tato proměna probíhá ve velkém stylu. Nic jiného nenajdete ani zde. Její kovové části se dočkaly nového kabátu v podobě 18karátového zlata. Nejedná se zde o zanedbatelné detaily. Kompletní výměnu si zasloužilo orámování displeje a klávesnice, zadní kryt, ovládání sluchátek a malý kroužek na sluchátkách.

Nejen pro jeho drahou a precizní konstrukci si tento model zajisté oblíbí hlavně uživatelé z řad žen. Jedinou novinkou v softwarovém vybavení je totiž úžasná aplikace ELLE 360 Fashion News, která vám přinese ty nejžhavější trendy ze světa módy. Velmi populární se také jistě stane služba Pixelpipe, díky níž se připojíte k více než stu sociálních sítí a videoportálů, mezi které samozřejmě patří Facebook, Youtube či Twitter.

Tato luxusní hračička se dostane na trhy Evropy, Blízkého východu, Afriky a Asie, takže i my se máme na co těšit. Za velké plus a zdroj překvapení bude jistě považována cena. Ta se na českém trhu bude pohybovat kolem 15 000 korun. To už je první důvod k uvažování o novém elegantním mobilním příteli, co říkáte?

Jestliže se tedy poohlížíte po novém elegantním mobilním telefonu a do oka vám padl právě styl N97, zkroťte své touhy a počkejte si na tuto žhavou novinku, která je předurčena právě pro úspěšné ženy. Na českém trhu zahajuje Nokia prodej tohoto zlatého klenotu již v měsíci dubnu. Vyplatí se vám počkat a získat skvost z řady Nseries?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here