Návrat k budoucnosti

0
2243

Jedna studie ukázala, že průměrný člověk myslí 60 % života na minulost, 35 % na budoucnost a jen 5 % na přítomnost! Využijme to největší procento ve svůj prospěch. Jak? Vraťme se myšlenkami do dětství, do doby snění, kdy se každé naše přání mohlo stát skutečností.

smile

Vybavte si chvíli, kdy jste něco opravdu chtěli. Vzpomeňte si na to rozechvění, na téměř hmatatelný pocit vzrušení, které se vás zmocnilo s každým novým přáním. Své drahocenné přání jste nosili stále v hlavě, vůbec vás neopouštělo. Po jeho splnění jste toužili každou buňkou svého těla, celou svou bytostí. Doslova jste cítili energii svého přání.

„Co chcete dokázat a co jste schopni dokázat, je omezeno pouze tím, co si dovedete vysnít.“ M. Melville

Ani v nejmenším jste nepochybovali, že by se vám vaše přání nesplnilo. Věřili jste, že se vyplní přesně tak, jak jste si představovali. A tak jste ho vyslali do světa.

Cítíte ten pocit? Pokud ano, na chvíli se zastavte a prožívejte jej znovu. Když si něco přejeme, překračujeme hranice tady a teď, neboť přání vznikají mimo čas a prostor. V této chvíli je důležité, abyste začali znovu, přesně s tímto pocitem, vymýšlet další, lepší a krásnější přání a sny. Nezáleží, v jaké situaci se zrovna nacházíte. Neexistují žádné hranice, nikdo vás neomezuje.

Uvědomte si velikost svých snů a představujte si všechno, co doopravdy chcete. Vnímejte je, prožívejte je a věřte jim přesně tak, jako když jste byli malí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here