Mluviti zlato! Goldvish ví, o čem sníte

0
1562
Každý z nás je obklopen vždy alespoň jedním blízkým člověkem, kterému je vždy co říci. Je to náš přítel, náš partner, naše láska. Povídání s takovým člověkem je k nezaplacení, jelikož nás zpravidla potěší tak, jak to žádný psychoterapeut neumí, a poradí nám tak, jak to žádný osobní poradce nedokáže. Takovou komunikaci bychom měli vyvažovat minimálně zlatem, v lepším případ pak drahým kamením.Při pohledu na běžnou nabídku mobilních telefonů se ovšem zdá, že si tento nepopiratelný fakt výrobci komunikačních přístrojů příliš k srdci neberou. Jak můžeme šeptat ty nejhezčí věty do telefonu, který neodpovídá našim designovým nárokům? A když už je nějaký přístroj schopen se jim přiblížit, chlubí se jím půlka města. Naštěstí existují výrobci, kteří jsou si hodnoty našich slov vědomi.Ano, můžete svým drahým věnovat slavný telefon Vertu, ovšem v tom případě zůstanete stát pouze krůček pod samotným vrcholem luxusu. Ten se nachází v srdci technické kvality – ve Švýcarsku a nese jméno Goldvish. Firma Goldvish si dobře uvědomuje přání těch nejnáročnějších klientů a je schopna je také splnit. Vyrábí takové mobilní telefony, před nimiž přístroje Vertu vypadají jako chudší příbuzný. Telefony Goldvish jsou vykládány drahými kameny a k jejich „oblečku“ je použito těch nejušlechtilejších materiálů, jakými jsou osmnáctikarátové zlato, diamanty a krokodýlí kůže.

Know-how společnosti je nadmíru sofistikované. Spojuje kvalitu švýcarských hodinek Swatch, moderní postupy v mobilní komunikaci a nejnovější trendy v oblasti šperků. Za designem mobilních telefonů Goldvish stojí designer Emmanuel Gueit, jenž v minulosti sbíral zkušenosti právě s navrhováním hodinek a šperků. Sortiment firmy Goldvish není obsáhlý, ale spolehlivě uspokojí potřeby náročných zákazníků. Ti si mohou vybrat buď základní edici (pokud je vůbec na místě takové sousloví pro tuto značku použít), v níž se skrývá telefon s názvem Illusion. Je možné si jej pořídit v patnácti různých provedeních. Klasické tělo přístroje je vyrobeno ze 140 gramů osmnáctikarátového zlata buď v barvě bílé, žluté nebo růžové. Číslice na zlatých tlačítkách jsou vykládány diamanty. Nespokojíte-li se s nabídnutým designem, vaše fantazie nebude ničím omezována a můžete si další části povrchu přístroje nechat vyložit diamanty podle svého vlastního výběru. Že by se něco nepěkného stalo s displejem, o to se bát opravdu nemusíte, displej je vyroben z vysoce odolného plátku safíru.Nabízí-li Goldvish telefony, jež stojí na samé hranici techniky a šperku, je jasné, že ani technické vybavení nezůstane pozadu. Zkuste porovnat svůj stávající přístroj s telefonem Goldvish, jehož displej má rozlišení 176 x 220 obrazových bodů a zobrazuje celých 262 tisíc barev. Přístroj je jako stvořený pro zcestovalé majitele, funguje totiž ve všech pásmech GSM a podporuje data GPRS i EDGE. Na svých cestách se můžete fotografovat s rozlišením 1,3 megapixelů a své postřehy si nahrávat na zabudovaný diktafon. Přejete-li si svůj aparát používat i jako MP3 přehrávač, připravte si velkou zásobu hudby. Telefon je totiž dodávám s paměťovou kartou s kapacitou 2 GB! Funkce jako USB konektor nebo Bluetooth jsou samozřejmostí, ale co může běžného telefonistu udivit, je výdrž baterie: vysokokapacitní Li-lon vydrží pracovat až čtyři sta hodin. 

Další perličkou telefonů Goldvish je limitovaná edice se jménem Le Milion De La Nuit. Že by měl někdo stejný kousek jako vy, to se určitě nestane, neboť se do celého světa dostane pouze sto těchto blyštivých „miláčků“. Pokud si s limitovanou edicí chcete ještě pohrát, Goldvish nabízí edici zvanou Plato, kde se každý kousíček telefonu vyroben na osobní přání zákazníka.
Telefony Goldvish nabízejí třpytivý luxus a maximální přepych. Bude-li takový doplněk pouze záležitost stylu nebo naopak doplní-li vaši vlastní krásu, to už je jen na vás.
Za vytříbený doplněk komunikace zaplatí zákazníci od dvaceti tisíc po milion euro. V běžném „mobilovém krámku“ ovšem tohoto mazlíčka nenajdete. Chcete-li si telefonem Goldvish udělat radost, kontaktujte výrobce na jejich webových stránkách www.goldvish.com a on pro vás jistě vymyslí to nejrychlejší řešení.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here