Fatboy: Skvělý nápad a alternativa odpočinku

4
1779
Jistě každý z vás se cestou z práce teší domů. Relaxování je to, co potřebujeme, když se utahaní vracíme po těžkém dni do svých příbytků. Máme pro vás dobrý tip, jak si příjemně odpočinout.
Nedávno jsem narazila na multifunkční vaky Fatboy od finského designéra Jukka Setäly, které se staly hitem 21. století. Lze je využít jako relaxační křesla, pohodlné sedačky, polštáře pro děti, nebo jako pelíšek pro vaše čtyřnohé mazlíčky. Vaky jsou plněny polystyrénovými kuličkami vysoké hustoty, které neztrácejí na objemu. Představte si, že přijedete z práce, dáte si příjemnou sprchu a s oblíbenou knížkou se doslova „rozvalíte“ na vak, který se okamžitě přizpůsobí vašemu tělu. Nezní to lákavě?
Některým z vás by se na první pohled mohlo zdát, že se záda při sezení příliš deformují a musí velmi brzy začít bolet. Fatboy vaky nabízí více možností k sezení a je tedy jednoduché najít polohu, která vám vyhovuje. Síly působící na záda při sezení se vám rovnoměrně rozdělí. Mimo jiné je vyroben z velmi příjemného materiálu, který je antialergický.
První, co mě překvapilo bylo, že Fatboy vaků je několik různých druhů. Popíšu vám tři, které mne zaujaly na první pohled. Jedním z mých nejlepších objevů se stal Fatboy originalVak o rozměru 140x180x30 cm, váží 9 Kg a vejdou se na něj až tři dospělé osoby vedle sebe. Určitě si ho do budoucna pořídím do obývacího pokoje místo sedačky, protože tolik možností sezení mi dosud nebylo dopřáno. Věřte, že vím o čem mluvím. Jsem vyšší postavy a téměř na všem mne bolí záda, ale na vaku Fatboy jsem si dokázala představit, že shlédnu i tříhodinový film. Pokud budete mít chuť si v klidu vypít sklenku vašeho oblíbeného nápoje, není nic jednoduššího než vak vyformovat do podoby křesla. Nebo pokud se chystáte přečíst vašemu dítěti pohádku, snadno jej přeměníte do jiné polohy, kdy si budete moci pohodlně lehnout a vaše ratolest s vámi. Dále nás zajímalo, v jakých barevných variantách je Fatboy vyráběn. Můžete si vak zakoupit se vzorem květin, v různých barvách, nebo s vojenským maskováním – kamufláž. Určitě by jste si dokázali z nabízené škály barev vybrat to, co lahodí právě vašemu oku a vkusu.
Každý z vás se jistě snaží svým čtyřnohým miláčkům splnit ty nejtajnější přání. Doporučuji vám, aby jste je zkusili překvapit s Fatboy Doggylounge (Large/Small)Tento moderní pelíšek pro vašeho psího miláčka váží 6 Kg/ 4 Kg. Rozměr si můžete vybrat dle velikosti psa 80×120 cm,  nebo 60×80 cm. Zde mě překvapila informace, že nejen tento druh, ale i ostatní vaky jsou omyvatelné a Fatboy Doggylounge lze dokonce prát i na 30° v pračce, protože jsou kuličky uloženy ještě do jednoho vaku. Co víc si můžeme přát, než spokojený výraz našeho čtyřnohého miláčka. Myslím, že kdyby můj pes mohl mluvit, řekne si o takový pelíšek při první příležitosti.
Kdo má rád “dokonalý luxus” by neměl přehlédnout Fatboy PointKruhový polštář o průměru 50 cm a výšce 30 cm. Jsou využívány i do školek. Představte si své děti, jak si s nimi dokáží vyhrát. Naštěstí je tento kruhový polštář, ostatně jako všechny Fatboy vaky, odolný. Fatboy Point doporučuji, jako doplněk k vaku Fatboy Originál. K příjemnému sezení si můžete dopřát luxus navíc. Podložte si nohy a už vám nic nebude bránit v tom, aby jste si vychutnali příjemnou hudbu, nebo jednoduše zavřeli oči a oddali se relaxování v pohodlném vaku Fatboy.
Představili jsem vám tři pro nás nejlepší produkty Fatboy, ale víme, že každý máme jiný vkus, proto vám doporučujeme se podívat na internet nebo si je vyzkoušet na vlastní „pozadí“. Nepřehlédněte i ostatní produkty ( Fatboy Marimekko, Fatboy Headdemock, Fatboy Junior, Fatboy Catbag, Fatboy Island )
Výhody: Antialergický, omyvatelný, lehce přenosný, široká škála barevných variant, zdraví pro vaše záda, nepřeberné množství způsobů ležení a sezení, pohodlný, zábavný pro děti.
Důležitá informace na závěr. Cena za toto pohodlí se pohybuje od 2000 Kč– 8000 Kč. Přeji příjemné posezení a nezapomeňte si najít čas na relaxování.

4 KOMENTÁŘE

  1. pochazi navic ze stejneho mesice jako nemecky test a nezminuje jakekoli namerene urovne 🙁 kolonka splnuje napr u kadmia ci olova muze znamenat, ze kazde latky je tam treba 0,99g/kg. Navic podobnych dokumentu si muze i male dite vyrobit nekolik za hodinu. Falsovat nemecke testy v casopise je uz horsi 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here