Fascinace uplynulého týdne

0
1311

Nabídka výjimečných vozů tento týden opravdu překvapuje!

K mání je vůz KITT ze seriálu Knight Rider, kupodivu bez Davida Hasselhoffa, ojedinělá limuzína značně prodloužené verze Porsche Cayenne i legendární závodní stroj Ferrari, který roku 1962 zvítězil v prestižním maratonu 24h Le Mans –  Ferrari 330 TRI/LM Testa Rossa. Jediná Testa Rossa se čtyřlitrovým motorem, svého času ji pilotoval známý Phil Hill. Aukce se koná dvacátého května v Itálii, na které naleznete i další historické vozy nejslavnější automobilky. Ale bezpochyby, tato v korunách čtvrtmiliardová Testa Rossa, je největším tahákem a také pátým nejdražším autem světa.

Dárky pro formulové nadšence

Pokud máte pocit, že jste již svým blízkým pořídili k svátkům, narozeninám, Vánocům a jiným příležitostem všechno možné, a že všechny originální nápady jste již vyčerpali, vězte, že pro nadšence motoristického sporu a Formule 1 obzvláště zde další možnosti jsou. Renault F1 Team Collection nabízí každému ke koupi součástky svých vozů, část neuvěřitelné technologie rychlého světa kol, koupit si tak můžete prosklený konferenční stolek s předním přítlačným křídlem uvnitř (150 tis. Kč) nebo například část zavěšení předního kola přetvořeného na vázu (60 tis. Kč). Problémem ani není zažádat si o součástku, která není v nabídce. Stačí jen zavolat.

Tokio stylově otevřelo Ritz-Carlton hotel v nejvyšším mrakodrapu města

Nově otevřený hotel známého jména začíná v pětačtyřicátem patře mrakodrapu, kde se nachází 200 let stará čajovna a japonské nejdražší prezidentské apartmá, s cenou v přepočtu téměř půl milionu korun ( $20,000) za noc. Hotel inspirovaný, zejména nám bližší, západní kulturou, nabízí přímý výhled na legendární horu Fuji a také ojedinělý klub, který má své vlastní výtahy a bez patřičného klíče se do něj nedostanete. No na hotelovém baru si můžete pořídit ojedinělý drink, za necelých čtyřista tisíc korun ($16,000), koktail s jednokarátovým diamantem od Bulgari na dně. Název je jednoduchý – Diamonds-Are-Forever Martini.

Průzkum nahlédl na pracovní sílu a spokojenost naší republiky

Mezinárodní organizace ISSP publikovala značně negativní výsledky celoevropského průzkumu, podle zjištění větší část Čechů pracuje jen pro peníze a z nutnosti, nikoliv z touhy po seberealizaci nebo dobrého pocitu z odvedené práce. Snad tedy není naše situace tak tristní, i přes konstatování, že se pohybujeme na hranici snahy o konzumní a pohodlný život s pracovní morálkou minulého režimu. Na těchto výsledcích se neprojevují vlády, ani naše geografická poloha, ale pouze my sami. A není přece možné chtít pohodový finančně zajištěný život, když čekáme až k nám přijde. Avšak ti z nás, kteří znají pocit spokojenosti z dobře odvedené práce určitě do tohoto výzkumu nepatří, a ani do něj asi nezasáhli. Věřím tedy, že takových lidí bude více a více. Nečekejme na modré z nebe, udělejme se svou situací něco sami!

Úspěšný a příjemný nový týden
Vám za tým Dreamlife.cz přeje

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here