Fascinace týdne: Spouštíme novou anglickou sekci luxusu!

0
1472
Nová sekce Daily Dreamlife nabídne denní informace ze světa luxusu
Rozhodli jsme se zařadit vyšší rychlostní stupeň i na našem serveru, a to pekelně rychle po vzoru skvělého Ferrari 599 GTB (přeřazení za 100ms, článek zde). V průběhu týdne jsme spustili novou sekci Daily Dreamlife, která vám bude přinášet pravidelné zpravodajství o novinkách a dění v těch nejluxusnějších a nejvybranějších společnostech světa formou tiskového zpravodajství. Namátkou v sekci naleznete zprávy od Porsche, Vertu, Bulgari, Patek Philippe a dalších klasických značek doplněné o zprávy významných developerských firem jako jsou Foster + Partners nebo ALDAR Properties. Anglický formát pokládáme za velmi motivující k sebezdokonalování se v tomto jazyce a věříme, že naše podněty přinesou každému nejen nové nápady, ale i sny a cíle. Proto tu přeci jsme!
Ale tím Dreamlife nekončí, chystáme spoustu dalších novinek, které by měly potěšit každého našeho čtenáře. Mimo jiné například výrazné rozšíření a oživení sekce videa včetně nového očekávaného Dreamvidea 4! Takže pokud ještě neodebíráte náš emailový newsletter, zaregistrujte se nyní pod článkem a nechejte se pravidelně informovat, zpravodajství rozesíláme každou neděli. Těšíme se a přejeme vám další příjemně strávené chvíle nad stránkami Dreamlife.cz a pokud máte nějaká tajná přání, nápady nebo náměty, nebojte se nám napsat!
Podnikatel roku 2005 podřizuje vše svému železničnímu snu
Podnikatel roku 2005 stále sní svůj sen o žlutých vlacích brázdících trasu z Prahy do Ostravy. Radim Jančura (článek zde) jde tak daleko, že tomuto snu podřizuje vše a rozhodl se upustit od plánu budování sítě čtyřhvězdičkových hotelů (informovali jsme zde). Dokonce prodává pražskou budovu, která se měla stát prvním hotelem tohoto druhu. Z oboru realit tedy přesouvá svou veškerou energii na rozvoj železniční dopravy a doufá, že získá i důvěru investorů. Zamýšlí totiž založení akciové společnosti zaměřené pouze na tento druh přepravy, chce s ní vstoupit na burzu a získat tak potřebný kapitál pro vlakový projekt. Prodejem budovy získal několik desítek milionů, aby byl schopen uhradit zálohu na zahájení stavby vlakových souprav. Zatím však není jasné, zda vlaky zajistí společnost Siemens nebo Stadler. Rozhodnutí o výrobci souprav by mělo padnout až po novém roce a lze se jen dohadovat, zda železnice díky novým aktivitám schopného manažera získá zpět svůj lesk. Za oceánem se železnice staly zajímavou součástí investičního portfolia hned dvou magnátů – Warrena Buffetta a Billa Gatese (informace zde).
Žebříček se nepřepisuje, diamant není pravý
Před měsícem jsme stejně jako celý svět fascinovaně informovali o nalezení největšího surového diamantu světa, informace se různily a čím více médií je přepisovalo, tím více fám vznikalo. Původní diamantovou fascinaci si můžete přečíst zde. Nyní se však potvrdily předpoklady nedůvěry a diamant se ukázal jako nepovedená napodobenina, dokonce plastiková napodobenina! Developer Brett Jolly byl téměř dokonale napálen lišáckými horníky, kteří se jej snažili navnadit ke koupi pozemků s údajnými diamantovými doly v Jižní Africe. Ve finále se nakonec ukázalo, že na pozemcích se dokonce nachází namísto diamantového dolu pouze solný důl a oba horníci pravděpodobně skončí na policii.

Úspěšný a příjemný nový týden
Vám za tým Dreamlife.cz přeje
Tomáš Novotný

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here