Fascinace týdne: Hříšná krása prstenů Verragio

0
1192

Připravte pro tento den jedinečnou atmosféru. Nezáleží na místě. Je opravdu jedno, zda-li svého partnera požádáte o vstup do svazku manželského při romantické večeři nebo během romantického výletu do přírody. Ze všeho nejdůležitější věc je neponechat nic náhodě. A toto pravidlo platí dvojnásobně při výběru prstenu. Jak se tedy soustředit na detaily?

Prsten je věc, která nezůstane pouze ve vzpomínkách dvou zamilovaných lidí, jako způsob požádání o ruku. Naopak – prsten na ruce vaší polovičky bude do světa pyšně hlásat, že je tato osoba již zadaná. Dlouho bude zdrojem nekonečného obdivu a bude magnetickou silou přitahlovat pohledy kolemjdoucích.

Nová série zásnubních prstenů od Verragio najde na 100% řadu příznivců mezi vyznavači kvality a nekompromisního luxusu. Pokud jste tedy příznivci luxusního zboží a máte v plánu položit svému partnerovi snad tu nejkrásnější otázkou, již nyní víte, kam budou směřovat vaše kroky. Tak, jako se u automobilu ptáme, co je pod kapotou, i zde nás samozřejmě budou zajímat nějaké parametry. Pojďme se tedy společně podívat na novou kolekci Verragio.

Ruční práce, preciznost a dokonalost, právě tyto tři vlastnosti dělají z těchto prstenů TY prsteny, jenž každému ukáží váš styl a osobitost. Během konstruování byla použita naprosto nová technologie nazvaná dvojicí anglických slov ‘lumino setting’. Tento název znázorňuje postoj autorů, kteří chtěli zvýraznit především krásu diamantu, jimž je prsten osazen. Samotný prsten je sestaven tak, aby v jeho jednoduchosti maximálně vynikl každý detail a aby prsten jako celek působil elegantním dojmem. Jelikož zde mluvíme o luxusních prstenech, je nutné dodat, že i ergonomie je slovo ležící na seznamu úžasných vlastností těchto módních doplňků.

A tak každý cizí uchvatitel pozná, že diamant ve společnosti dvou řad briliantů není pouze módním výstřelkem, ale znázorněním slova láska s velkým L. S prsteny od Verragio je zkrátka nezapomenutelnost zásnub zaručena!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here