Fascinace: Nejdražší adventní kalendář všech dob

0
1763

Návrháři ze studia Porsche Design, které sídlí v rakouském Zell am See, rádi vyrážejí lidem dech nadčasově funkčním designem, jenž představují světu prostřednictvím širokého portfolia produktů. Společnosti založené roku 1972 profesorem Ferdinandem Alexandrem Porsche nechybí v nabídce hodinky, sluneční brýle, zavazadla, oblečení ani elektronika. Mnohé z těchto luxusních kousků byly vloženy právě do nejluxusnějšího adventního kalendáře a proměnily se tak v 24 lákavých překvapení pro každého budoucího majitele.

Už samotný kalendář je unikátní mistrovské dílo. 1,75 metrů vysoký kvádr z broušeného hliníku s dvojitou povrchovou úpravou se jistě stane lákavou dominantou každé místnosti, do níž ho šťastný vlastník umístí. Po obvodu kalendáře najdete 24 okének, za nimiž se ukrývá netušený luxus.

Posuďte sami – jeden den vás překvapí stylové sluneční brýle vyrobené z 18karátového zlata, poté objevíte luxusní pero, manžetové knoflíčky a běžecké boty Bounce:S², které již získaly mnohá designérská ocenění. V kalendáři čeká mimo jiné také bunda z ručně zpracované kůže a luxusní zavazadlo nadčasového vzhledu.

Jestli tento výčet nedokázal uspokojit vaše představy o nejdražším adventním kalendáři na světě, má to jediný důvod – ještě nejsme u konce. S blížícími se vánocemi exkluzivita dárků narůstá do nevídaných rozměrů. Porsche Design mezi skrytými dárky vyzdvihuje především 3 speciální překvapení. Jedná se o špičkový chronograf P´6910 Indicator vyhotovený z růžového zlata, flexibilní a přizpůsobivou kuchyňskou linku P´7340 a nakonec 8,5 metrů dlouhou motorovou jachtu. Vzhledem k rozměrům jsou poslední dva dárky v kalendáři pouze zastoupené jejich fotografiemi. Ostatní předměty však najdete přímo uvnitř kalendáře.

Exkluzivní adventní kalendář vychází přesně na jeden milion dolarů a objednat se může v obchodech Porsche Design po celém světě. Zájemci by však neměli příliš otálet s nákupem, společnost vyrobí pouho pouhých pět kousků – pro každý kontinent jeden. Na závěr se nabízí otázka, co nadělit majiteli takového adventního kalendáře pod stromeček, abyste ještě byli schopní ho nějak zaujmout. Jsme si jisti, že spoustu inspirace najdete na stránkách Dreamlife.cz!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here