Fascinace: Human Touch – váš osobní masér

0
1660

Čas je ale jeden z nejdražších prostředků, jenž lidé využívají, a tak se ho v mnoha lidských životech nachází pro velmi potřebnou a bez nadsázky nutnou relaxaci opravdu malé množství. Jak to všechno vyřešit a nepropadnout stresu? Sedněte k počítači a objednejte si nějaký produkt od zahraniční společnosti Human Touch. Tato společnost je zaměřená na výrobu wellness masážních křesel, která dokonalým způsobem nahradí lidského maséra a vždy se přizpůsobí aktuálním podmínkám.

Jako skvělý případ nám může posloužit zatím poslední model této společnosti s anglickým názvem AcuTouch 9500, do kterého sama společnost vkládá opravdu velké ambice. A není se vlastně ani čemu divit. Funkčnost křesla by se dala jednoduchou formulací shrnout jako ‚sen pro všechny vytížené‘. Relaxace s tímto křeslem je totiž časově naprosto flexibilní, a tak můžete relaxovat pět minut a nebo klidně celý den – záleží pouze na vás. Usaďte se do designově povedeného ergonomického křesla a nechte se hýčkat profesionálními technologiemi, díky kterým křeslo přesně ví, kde potřebujete masírovat a jakou masáž potřebujete.

Aby toho však nebylo málo, letos byl společností Human Touch představen doplněk pro masážní křeslo AcuTouch související s protřásanými jablečnými technologiemi. Své masážní křeslo pomocí bezdrátového řešení propojíte se svým Apple iPodem či iPhonem a veškeré ovládání poté můžete řešit přímo z vašeho přenosného zařízení. Ovládání ovšem není jediná výhoda technologie HT-Connect. Software pro obsluhu křesla v sobě obsahuje velké množství přednastavených programů, přičemž každý z nich lze aktivovat jedným stisknutím. Během procedur si samozřejmě můžete upravovat intenzitu masáže či sklon křesla tak, abyste si vše maximálním způsobem vychutnali. A právě teď ke slovu přichází snad ta nejúžasnější funkce – veškerá nastavení si můžete uložit pro opakované použití. Tím pádem příště nemusíte nastavovat ideální parametry a můžete rovnou relaxovat.

Pokud je pro vás tedy prioritní časová flexibilita, nezbývá nic jiného než vám doporučit nábytkáři uznávané produkty společnosti Human Touch. Křeslo AcuTouch 9500 ve spojení s HT-Connect se stane vašim věrným společníkem ať už jako masér či luxusní kousek nábytku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here