Fascinace: Což takhle dát si fotbálek?

0
1437

Vzít obyčejnou věc a jako mávnutím kouzelného proutku ji proměnit na exkluzivní designovou záležitost, je opravdové umění. To  se před vámi rozhodně objeví při pohledu na Opus, který je nejvíce unikátní a nejnádhernější verzí fotbálku na světě díky spojení těch nejmodernějších technologii, preciznosti a originality.

Co vás na první pohled nepochybně zaujme, je jeho inovativní vzhled, ovšem po podrobnějším prozkoumání zjistíte, že to není vše. Vynikající řemeslné zpracování a přesné sestrojení činí z tohoto krasavce luxusní objekt touhy.

Technologie Doppelganger vám umožní z fotografií, které se převedou do 3D obrázku, sestavit opravdu kvalitní tým, se kterým zažijete spousty neopakovatelných okamžiků a zábavy. Váš tým tak mohou tvořit vaši přátelé, rodina nebo třeba oblíbené slavné osobnosti.

Celý hrací stůl je vyroben z ručně opracovaného lakovaného javorového dřeva. Nemusíte se ani bát, že byste si poškrábali hrací plochu od kuličky, protože použití matného tvrzeného skla zajišťuje maximální ochranu. Teleskopickými tyčemi, padnoucími dokonale do dlaně pak ovládáte svůj tým.

Pokud jste také z této „hrací skříňky“ tak nadšení, rozhodně s pořízením neotálejte, protože jich po celém světě najdete jen 20.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here