Elie Saab vytváří skvostně vyšperkovaný hotel v Dubaji

0
1855

Módní návrhář Elie Saab je symbolem luxusu a modernismu. Jedná se o designéra s velmi silnou a unikátní vizí, Saab dovádí luxus až k jeho zenitu. Jeho módní kolekce překrásných a marnotratně drahých večerních šatů přímo magneticky přitahují i samotné blízkovýchodní princezny.

Elie Saab o projektu Al Ruwaya řekl: “S radostí jsem využil příležitosti realizovat své kreativní nápady pro design hotelového interiéru a jsem poctěn, že tento výjimečný projekt je spojen právě s mým jménem! S nadšením jsem vyjádřit své designérské vize v realizaci, která se jistě stane jednou z ikon Dubaje… Je to pro mě naprostá premiéra ve světě hotelového designu, což je také hlavní důvod, proč je tento projekt obzvláště drahý mému srdci.”

Navržené dekorace odrážejí interní svět věhlasného návrháře. Jeho hlavními znaky jsou jednoduchost, modernost a luxus, vše nasměrované k dosažení dokonalosti. Hotel Al Ruwaya na jedenáctihektarovém pozemku bude zahrnovat 89 apartmánů a 14 vil, bazén o rozloze 3000 m2 a jedny z nejkrásnějších lázní v Dubaji. Slavnostní otevření je naplánováno na poslední čtvrtletí roku 2009.

Specifický druh návštěvníků bude hotel přitahovat svým výhledem na golfový ráj, jehož 18-ti jamkové hřiště navrhl samotný fenomenální Tiger Woods. Samozřejmě, nemusíte si golfové hřiště jen prohlížet, v ceně pobytu bude i přístup do golfového klubu.

Zdá se, že stále více věhlasných módních návrhářů touží po projektech zabývajících se designem luxusních hotelů a Dubaj je pro ně skutečnou zemí zaslíbenou. Christian Lacroix bude navrhovat residenci pro promotéra Abyaara. Donatella Versace připravuje k otevření Palazzo Versace ve spolupráci se společnostmi Sunland Group a Emirates International Holding. Karl Lagerfeld si vybral pro spolupráci investiční společnost Dubaj Infinity Holdings a mají v plánu vytvořit první módní ostrov Isla Moda v Dunajském komplexu umělých ostrovů The World.

A nejen módní návrháři se vrhají do tohoto specifického typu podnikání. Podle posledních zpráv má například Brad Pitt rovněž v plánu vytvořit luxusní ekologický hotel. Tento hotel bude mít 800 pokojů a bude stát také v Dubaji. Brad Pitt si pro tyto účely dokonce zřídil vlastní developerskou firmu.

Kdo další bude následovat? Zdá se, že svět luxusního hoteliérství má své nepopiratelné kouzlo, hlavně pro slavné a bohaté.

Více informací o hotelu Al Ruwaya a plánovaném golfovém komplexu naleznete na stránkách http://www.tigerwoodsdubai.com/

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here