Dům snů: Luxusní nemovitost při pobřeží jezera Austin!

4
2046

Mistrovské dílo, umělecká práce, jezero Austin a spousta koupelen. To vše jen za 12 900 000 dolarů. Tak by mohla znít nabídka realitní kanceláře na luxusní rodinný dům při pobřeží jezera Austin. Jezero Austin na řece Colorado v Texasu se přitom řadí mezi ta nejkrásnější. Má navíc protipovodňovou kontrolu, tudíž dům patří mezi ideální místa pro život. A je stále v prodeji!

Jen samotný příjezd vás zavede do úplně jiného světa. Dům, který je z jedné strany obklopen pouze jezerem Austin, působí svou rozlohou spíše jako královský palác. Na 7 akrech se rozkládá úplně jiný život, než na jaký jste zvyklí. Američané tento dům prezentují jako dům rodinný, pravdou však zůstává, že by vydal za menší hotel se vším komfortem a službami.

Rodinná vila, chcete-li celý pozemek, je inspirován mistrovským dílem, kreativitou architektů a opravdovou zručností stavitelů. Nejmoderněji vybavený dům má 3 podlaží, 2 ložnice určené pro hosty, 3 garáže, prosklenou tělocvičnu a fitness centrum, plovárnu s indoorovým bazénem, dále 5 místností pro každého člena rodiny, pracovnu, rozsáhlou kuchyni (i venkovní), obývák pro přijímání návštěv a spoustu dalších lákadel.

Za samozřejmost považujte plně klimatizované místnosti i garáže plus speciální úschovnu pro lodě.  V létě se můžete kochat výhledem na jezero i zeleň, a to rovnou ze zimní zahrady nebo na jedné z mnoha teras a posezení. Z letních aktivit a sportů si tu do sytosti užijete projížďky na skútru, plavání, rybaření či prostý odpočinek. V zimě naopak navodí příjemnou atmosféru Vánoc několik velkých krbů spolu s útulně zařízenými místnostmi.

Dům vyhlášený na mnoha realitních serverech jako realita dne slouží především jako letní sídlo, místo k relaxaci a odpočinku, místo k setkání s přáteli či jako prázdninový dům pro vaši rodinu. V tom případě pro vás máme další dobrou zprávou – dobře utajené soukromí. Dům je totiž poměrně odlehlý a jako každý správný palác je všem zvědavcům uzavřený. Pokud toužíte po tomto spojení luxusu s klidem přírody, neváhejte. Zítra již může být vyprodáno…

4 KOMENTÁŘE

  1. Krásný článek,jen mě tady chybí fotky.Moc bych chtěla takové domy vidět,čtu o nich,a zajímají mě.Ale jen číst,a neprohlédnout si fotky,je poloviční inspirace.Dalo by se s tím něco dělat?Vždyť pokud jsou takové domy na prodej,je zveřejnění fotek spíše výhodou,ne?

  2. Omlouvám se za současnou situaci, pracujeme na její nápravě a věříme, že brzy bude nejen vše napraveno a že poběží již náš magazín i v nové podobě s plnohodnotnými fotogaleriemi, videogaleriemi a dalšími funkcemi. Současně právě diskutujeme spolupráci právě pro tuto rubriku se skvělým partnerem, takže se je rozhodně na co těšit. Děkujeme za Vaši trpělivost a těšíme se na další setkávání u stránek magazínu Dreamlife.cz, Tomáš Novotný.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here