Dokážete cokoliv

1
2554

Neznám vás, možná, ale jednu věc vím – že jste ten nejúžasnější člověk a zasloužíte si mít v životě to, co doopravdy chcete. Vážně! Věřte sami sobě.

plan

Když věříte svým vlastním schopnostem, dokážete velké věci. Pouze víra ve vás samotné může přimět ostatní, aby uvěřili vašemu potenciálu. Za svůj úspěch jste zodpovědní pouze vy sami.

Není vaším údělem prožít celý život za podmínek, ve kterých se dnes nacházíte. Važte si sebe samých a buďte na sebe nároční, jen tudy vede cesta k úspěchu. Nelitujte se. Nepodceňujte se. Důvěřujte si.

Jste ten nejdůležitější člověk na světě. Můžete být, kýmkoli chcete. Nikdo pro vás neudělá tolik, jako pro sebe můžete udělat vy sami. Vše závisí jenom na vás.

„Obtíže nepřicházejí proto, aby nás zničily. Přicházejí proto, aby pomohly objevit náš skrytý potenciál a sílu.“ autor neznámý

Lincoln se narodil v dřevěném srubu, Napoleon jako chudý Korsičan, Henry Ford jako farmářský synek a Rockefeller začínal jako knihkupec. Všichni si splnili životní přání, protože měli dostatek sebedůvěry a věřili ve své schopnosti.

Proč se také vy nerozhodnete, po čem v životě toužíte, a nevydáte se to hledat? Nezapomeňte, že ten kdo věří a pracuje na sobě, ten to také dokáže.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here