Diamantový Blackberry: Luxus nyní ještě luxusnější

1
1773

Smartphony de facto nahrazují počítač v životních situacích, kdy nemůžeme cestovat s notebookem či dokonce s celým osobním počítačem. Takovéto „udělátko“ zobrazí e-maily, umožní nám přístup na internet a nebo nám jednoduše ukáže cestu pomocí integrovaného GPS přijímače. I Blackberry je tedy plnohodnotný smartphone nabízející všechny tyto funkce. Pošta? Sociální sítě? Nic není problém!

Existuje jedna skupina uživatelů, kteří mají rádi telefony nabyté všemožnými i téměř nemožnými funkcemi. Luxusně vybavené komunikátory.

Pak zde máme další skupinu, která se rozhodně nespokojí se zařízením ve standardní výbavě a chce zkrátka něco víc. Něco, co ještě nikdo z jeho přátel nemá. Nejedná se zde o vychloubačnost či pýchu. Tento jedinec nechce ohromit své přátelé svou zámožností. Má prostě rád svou osobitost. Svůj jedinečný styl. Je rád, když je v něčem originální. Nyní dávejte pořádně velký pozor na písmenka utíkající před vašima očima. Dám vám takový malý návod, jak se stát takovou originální osobu popisovanou před malým okamžikem.

Prsten nebo prsten s diamantem? Automobil či luxusní sportovní vůz? Byt anebo byt s nejlepším výhledem na město, či nějaké panoráma? Skupina lidí, o které jsem psal, si vždy vybere tu druhou možnost. Blackberry Curve 8900 a Blackberry Curve 8900 jsou poseté diamanty. Dochází vám, kam tím mířím?

Pokud tedy i vás zajímá ta druhá možnost z posledního výroku, čtete samozřejmě správně. Mobilní telefon společně se slovem diamant není dnes žádná neznámá a tak i skutečně luxusní „mobilní telefon“ dostal od společnosti Amosu svou luxusní úpravu, jenž z něj dělá zkrátka Luxus v Luxusním provedení.

Bezmála čtyři a půl tisíce dokonalých diamantů o celkové váze 28,42 karátů skvostně pokrývajících Blackberry Curve 8900 dělá z tohoto komunikátoru už docela dost luxusního cvalíka, s nímž si rozhodně každý musí připadat jako „zvláštní“ osobnost. Není se ale čemu divit – pokud se rozhodnete pro koupi tohoto produktu, budete muset do své kapsy sáhnout o trošku hlouběji než v případě standardního modelu bez tohoto malého vylepšení. Jaká je tedy orientační cena nejdražšího mobilního telefonu na světě? Famfáry, pochod mažoretek a nyní to, na co všichni čekáte. Cena činí úžasných a možná i neuvěřitelných 200 366 dolarů.

Už chápete, proč jsou na světě prozatím pouze 3 kousky tohoto diamantového fešáka?

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here