Dámské kabelky Fendi: Spojení kvality, krásy a luxusu

0
2058

Výrobou a navrhováním kabelek se zabývá Fendi už od svých počátků. První obchod s kabelkami a kožešinami byl otevřen roku 1925 v Římě. Již od prvních prodaných kusů roste popularita nezadržitelnou rychlostí.  V pravý okamžik se zapojuje  Karl Lagerfeld, aby nachystal kabelkám Fendi grandiózní cestu slávy a obliby.

V sedmdesátých letech získávají kabelky Fendi typický elegantní a praktický styl. Vytvářeny jsou především objemnější kabely, ideální doplněk každé ženy. A protože taková kabelka musí unést velké množství nezbytností, neustupuje její elegance a krása kvalitě.
Módním hitem v roce 1997 se staly malé kabelky, které se nosily těsně pod paží. Fendi Baquette navrhla Silvia Venturini Fendi. K jejich desátému výročí vytvořila originální kolekci inspirovanou zejména dětským světem a graffiti. Kabelky zdobí jedinečné motivy, pestré barvy a opravdu je založíte „jako bochník chleba“ pod paži.

Fendi nabízí velký výběr stylů a okouzlujících typů kabelek. Mezi velmi oblíbené patří „bostonky“. Kabelky připomínající tvarem staré lékařské brašny si oblíbili i příznivci značky Louis Vuitton, která je nabízí hned v několika velikostních, materiálových i barevných provedeních. Ani Fendi nezůstává pozadu a pod názvem Forever Boston prodává malé i velké bostonky, jednoduché s typickými monogramy nebo originální v barevných variacích, popřípadě klasické jednobarvé kožené bostonky, které jsou vždy zárukou dobré koupě.

Luxusně působí také tzv. Superstar shopping, prostorné sportovní kabely, které poslouží každé praktické ženě. Zmíněné Fendi Baquette se prodávají jako Forever Baquette v decentních barvách s monogramy F. A to zejména v hnědé a černé barvě.

Stále jsou populární „chef“ kabelky ve všech zmíněných provedeních, které v roce 1972 propagoval Sofia Loren. V tak velkém výběru nesmí chybět ani klasické sportovní taštičky přes rameno označovány jako „messenger“. Horkou novinkou jsou překrásné kabelky Peekaboo. Svým tvarem připomínají nádherné kabelky značky Hermes. K dispozici jsou v mnoha barvách, přičemž stranou nezůstaly ani zvířecí vzory (zejména tygří a leopardí).

Pokud si jednou kabelku Fendi oblíbíte, už nikde nebudete chtít jinou. A protože si toho jsou její designéři a návrháři vědomi, připravují pro vás neustále i další nezbytné doplňky. Téměř ke každé kabelce seženete ve stejné barvě i peněženku, a to v různých velikostech a tvarech. Připraveny jsou také kosmetické taštičky a pásky, které budou vždy ladit ke kabelce, neboť jsou všechny dělány ve stylu „chef“.

Fendi je stylová a luxusní značka, která si dokáže zachovat svou jedinečnou tvář a zároveň držet krok s neustále se měnícím módním světem. Zamilujete si noblesnost a kvalitu této značky během několika minut. Buďte stylová! Buďte krásná! Buďte Fendi!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here