Bob Proctor: Zákon předává již více než 40 let

0
3970

Pro mnohé je filozofem, pro nás je však někým jiným. Mnohem lépe padnoucím přívlastkem je přece jen řečník světových měřítek v oboru získávání celkového bohatství. Z pódia již hovořil k pěkné řádce milionů posluchačů a zároveň současných světoznámých osobností, jež navždy ovlivnil. Ani Rhonda Byrne se netají tím, že ji Bob svým projevem hluboce zasáhl.

Obraťme však svůj pohled zpět a prozkoumejme důležité milníky Bobova života. Tato cesta na vrchol započala… na dně. Máme tady další případ člověka, který dokazuje, že ze dna se odráží úplně nejlépe. Psal se rok 1960 a Bob Proctor byl ztroskotancem z vysoké školy, který pracoval na naprosto neperspektivních pracovních pozicích. Na svůj věk byl těžce zadlužen – a o pomyslných lepším zítřcích života mlčely i ty nejoptimističtější předpovědi. Jeho roční příjem se pohyboval okolo ukazatele 4000 dolarů a jeho dluhy byly dokonce ještě vyšší – celých 6000 dolarů! Ačkoliv jeho vyhlídky nebyly zrovna růžové, rozhodl se plně uvěřit v to, že pokud do veškeré činnosti vloží své maximum, má naději stát se časem bohatým i on. A můžete tipovat…

Moudrý podtext zapouzdřený ve známé větě “jakmile je žák připraven, učitel se objeví” opět mohl ukázat svou pravdivost. Netrvalo totiž dlouho a naprosto reálná cesta se skutečně objevila v podobě knihy Myšlením k bohatství od Napoleona Hilla. Na tomto knižním kusu jsou postaveny pevné základy celého jeho učení. Jemu samotnému totiž přinesla kniha do života naději. Během následujícího roku dokázal mladý Bob svůj příjem navýšit na částku 100000 dolarů, což byl celý pětadvacetinásobek dosavadního ročního výdělku! Myslíte si, že je to náhoda? To není náhoda!

Již během tohoto zlomového roku přijímal podporu a moudrost od muže, který je v osobním rozvoji navždy zapsán mezi prvními – Earla Nightingala. Následně se přestěhoval do Chicaga a Earl se stal jeho životním mentorem. Bob je tedy živým poselstvím muže, jenž natočil nejslavnější mluvenou nahrávku všech dob – Nejneobyčejnější tajemství. Záznam na gramofonové desce, který jako jediný mluvený projev v historii získal Zlatou desku.

Byl tedy přímo konfrontován s jednou z největších a nejvíce inspirujících postav osobního rozvoje vůbec. I proto byl schopen brzy ze svých ročních příjmů 100000 dolarů překonat milionovou hranici ročně. Což, posuďte sami, není na nedávno ještě uklízeče vůbec špatné… Jakmile dosáhl pozice víceprezident prodeje, založil Bob již svou vlastní řečnickou společnost.

No a od té doby? Cestuje světem, putuje z pódia na pódium, přednáší před tisícovkami lidí a koučuje ty, kteří se rozhodli změnit svůj život. Vytvořil i vlastní CD a DVD program nazvaný Narodili jste se bohatí (You Were Born Rich) a publikuje i knižně. Shoda náhod? Ale kdeže… Je v tom Tajemství. Inspirujte se Bobem i vy. Jak sami můžete vidět, i ve vašem životě se mohou začít dít zázraky, nejprve jim však musíte sami uvěřit. Nikdo jiný to za vás neudělá!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here