Zážitek jako luxusní vánoční dárek

1
1422

Relaxace

Nabídka začíná u klasických zážitků, jako jsou relaxační masáže lávovými kameny (oceňované všemi babičkami), thajská, medová nebo čokoládová masáž (čokolády není nikdy dost), nebo Reiki. Samozřejmě nejde jen o samotnou proceduru, skvělé vzpomínky zůstanou i na prostředí nebo přístup a praktiky masérky. Navíc taková masáž, podle nejnovějších vědeckých studií, skutečně zklidňuje a odstraňuje stres, což se pozitivně projeví na celkové pohodě obdarované. Masáž se skvěle kombinuje s nafocením vlastního profesionálního kalendáře či se proměnou v modelku). Samozřejmě pokud chcete relaxovat ve dvou, vyzkoušejte pobyt v pivních lázních.

Adrenalin

Z jiného soudku jsou zážitky nabité adrenalinem. Pokud by se Vaši blízcí rádi proletěli jako ptáci, pak hurá do toho! Více jak deset různých letadel vykouzlí úsměv na tváři každého nadšence, odkojeného kerosinem. Mezi nejoblíbenější patří akrobatická letadla a lety historickým dvojplošníkem Bucker. Pokud dáváte přednost pouhému plachtění, vyzkoušejte let ve větroni, kluzáku či dechberoucí pohled z balónu. Vznášet se tiše nad krajinou a pozorovat dění pod sebou je skvělý pocit, který dává světu úplně nový rozměr. A pokud chcete něco třeba pro celou rodinu, pak je pro Vás let vrtulníkem nebo vyhlídkovým letadlem.

Romantika

Zamilovaní mohou prožít krásné chvíle mnoha způsoby. Víkend v kajutě romantické plachetnice nebo golfové jachty, s lesknoucí se vodní hladinou, východy a západy slunce a tichým šploucháním vlnek o bok lodi určitě nadchne každý pár. Ještě romantičtější je večeře při svíčkách… Nudné? Rozhodně ne, pokud večeříte vybrané pochoutky na palubě plující historické jachty. A co teprve pohádkový pobyt na zámku – skvělá příležitost, jak vyznat lásku, požádat o ruku nebo oslavit výročí. Se zážitkovou agenturou skutečně uděláte dobrý dojem! Můžete se ale také podívat na svět úplně jiným pohledem, utéct z města a zavítat na jeden den na farmu mezi zvířátka, kde Vás čeká opravdový venkov (jako ze seriálu) a odpočinek od dnešní uspěchané reality. Splnit si můžete i své klukovské sny – buďte se pomocníkem strojvedoucího v parní lokomotivě.

V lodi, v letadle i na zemi

Užívat si můžete nejen ve vzduchu, ale i ve vodě v již zmíněných jachtách (pro náročnější klidně i na moři v Chorvatsku), na vodních lyžích, dát se na windsurfing nebo si zajezdit v rychlém sportovním člunu. Když už mluvíme o rychlosti, co byste řekli závodění na okruhu, jízdě ve skvělém automobilu Hummer nebo v obrněném transportéru? Neprohloupíte ani bagrováním! Pokud máte v rodině fanoušky vína, zkuste je podarovat someliérským kurzem nebo cooking party. A pokud chcete něco pro děti, dejte jim skákací boty – k vyzkoušení hned ve dvaceti městech v České republice. Opravdu náročné potěší let stíhačkou, víkend s luxusním automobilem Bentley nebo adrenalinovějším Ferrari.

Kde vybírat

Zážitkových agentur je skutečně hodně a je těžké vybírat. Přeci nechcete dát ošklivý zážitek. Vhodný partnerem pro věnování vánočních dárků v podobě nezapomenutelných zážitků je třeba agentura FAN MOTION, která vše zde a mnohem více umí, a co víc, pokud chcete zážitek pod stromeček, můžete objednávat i na Štědrý den, protože svůj “Zážitkový certifikát” dostanete během několika minut od objednávky. Samozřejmě, když už budete nadělovat celé rodině, nemusíte čekat až na Vánoce a můžete si sami nadělit předvánoční relaxaci…

Všem našim příznivcům a zákazníkům přejeme šťastné vánoční svátky a mnoho skvělých okamžiků v novém roce. Nezapomeňte potěšit své nejbližší opravdovým zážitkem – určitě se jim bude tak líbit, že za rok Vám pod stromeček dají ještě lepší.

P.S.: radost můžete udělat i svým zaměstnancům, kolegům nebo šéfovi – na zážitky od FAN MOTION se totiž na rozdíl od běžných benefitů nezapomíná.

1 komentář

  1. Zdravím všechny snílky !
    Jednu takovou agenturu znám a je opravdu fajn že toto existuje protože dnes každý nemá peníze na luxusní loď ,letadlo nebo snad na porsche … Jsou to větší sumy na které se dá ale v dobrém slova smyslu rychle vydělat. Stačí to chtít a potom se výsledek dostaví. A co byla pointa mého komentářě ? Užívejte si dokud to pujde život je jako hodiny nejdou vrátit. Za porsche na dva dny 35 000,- neni moc proti tomu si ho koupit na dva dny za 1,5mil. Nenechte si nikým ukráct svůj sen ! Nikdy ! go dreams

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here