TOP milonářské dárky: Co očekávat nebo darovat?

0
1328
 Exkluzivní magazín životního stylu milionářů RobbReport vydává každým rokem seznam jednadvacítky ultimativních dárků, které si jeho prostřednictvím můžete pořídit. Popsat každou položku v jejich seznamu by vydalo na několik dlouhých článků, proto se zaměříme pouze na to nejzajímavější, co vám vaše konto poháněné pasivním příjmem může zajistit!
 Rupert Mann je člověk, který založil společnost zabývající se stavbou jachet. A hned první zakázka, kterou ve svých 39 letech získal, zněla: postavte mi největší soukromou jachtu na světě o délce 168 metrů! Zatímco na ní jeho tým pilně pracuje, pro vás nachystal za celých 250 milionu dolarů jachtu o délce 138 a šírce 22 metrů. Doručí vám ji v létě roku 2011 a o vás a dalších 35 přátel se bude starat 43 členná posádka. Rupert, coby profesionál přes interiéry pětihvězdičkových hotelů, říká: „Většina jachet vypadá zvnějšku skvěle, ale jakmile jste uvnitř, tak máte strop ve výšce 2 metrů. To je nepohodlné a chtěli jsme to změnit, takže jsme ho zvýšili na 3 metry.“ Buďte si tedy jistí, že i všichni vaši přátelé z NBA zažijí pohodlnou plavbu… Pokud by se přeci někdo silně udeřil do hlavy a potřeboval by bezodkladný lékařský zásah, na palubě najdeme operační sál vybavený špičkovými roboty, pomocí kterých mohou na dálku operovat světoví odborníci. Žádná sranda, vitejte ve světě budoucnosti! Helipad, kinosál, ponorka a další maličkosti jsou na palubě samozřejmostí…
 Jsou vám vodní hrátky vzdálené a dáváte přednost adrenalinu na čtyřech kolech? Dobrá zpráva pro vás! V sezoně 2008 – 2009 máte VIP vstup na každý z dvaceti závodů Formule 1 a přístup do všech zákoutí paddocku Ferrari během Grand Prix v Monaku. Je rozdíl sedět na tribuně jako divák a být dva metry od rozžhaveného monopostu při zastávce v depu, kde se sluchátky na hlavě posloucháte komunikaci mezi pilotem a řídícím stanovištěm! Dále na vás čeká soukromá večeře s Damonem Hillem a dalšími předními jezdci, čajový dýchánek se šéfem závodů Bernardem “Berniem” Ecclestonem a oběd s ředitelem týmu Ferrari. Navrhuji, abyste se po tomto zážitku nechali zaměstnat jako řadový úředník ve velké firmě, po pár týdnech své kolegy při přestávce u výdejníku vody překvapte: „Tak tuhle mi Bernie Ecclestone u čaje říkal…“ Ze svého účtu za tuto legraci převedete 16 milionů amerických dolarů.
 Známé pravidlo, že úspěšní lidé se obklopují dalšími úspěšnými lidmi, dostává s dalším dárkem úplně jiný rozměr. Večeře s Damonem Hillem je jistě zajímavá, ale co takhle si při té večeři číst osobní dopisy Napoleona, používat příbor, který mu sloužil během bitev, nebo kontrolovat čas na jeho hodinkách?! Za celých 6 milionů dolarů dostanete dále 50 knih, které vlastnil a 501 dokumentů obsahující Napoleonovy poznámky, osobní korespondenci a vojenské příkazy. Mezi nimi například originál proslovu, který napsal a pronesl vojákům před prohrou u Waterloo. Kenneth W. Rendell, který nabízí tyto artefakty k prodeji, o Napoleonovi a jeho sbírce říká: „Za svých 48 let praxe jsem měl v rukou mnoho materiálů od světových velikánů a často bylo obtížné vidět v těchto artefaktech srdce a duši jejich autorů a vlastníků. Většinou se mi to nepodaří. Ale u Napoleona jsem ji opravdu nalezl, neznám nikoho kdo by se dokázal vyjadřovat tak dobře, měl tolik emocí a přitom ve stejném dni mohl psát o rutinních detailech života. Nikdo nebyl tak dobře organizovaný a zároveň vášnivý jako on. Jednoduše nikdo nedosahuje jeho úrovně.
 Abychom nezůstali u pouhých tří dárků z celkového počtu 21, v blízké době čekejte pokračování článku s dalšími fascinujícími nápady jak šokovat vaše bližní! Kde si myslíte, že se hranice neomezených možností zastaví?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here