The Wedding Salon: Oddáme vás v říši snů

0
1520
Z dnešního svatebního obřadu budou stříkat emoce, které vám nedají spát. Zlatým písmem vryjeme sny a fantastické představy do svých srdcí. Přesně to Wedding Salon a jemu přidružené společnosti pro své klienty zprostředkovává! Jsou Aladinovou lampou všech bohatých svatebčanů, ochotni vykonat každé přání. Stačí jim do žil finanční injekcí vstříknout adekvátní sumu a přetrhnou se pro vás! Svatba je výjimečným dnem, kdy si dva milující lidé, oddaní jeden druhému, řeknou své ano. Pojďme tedy říct ano i zasvěceným profesionálům a z jedinečného životního okamžiku utvořit událost vskutku honosnou, den takřka nezapomenutelný! Romantický rituál, kdy vaši ruku navždy obohatí prstencový klenot, může slavnostně začít! V režii těch nejlepších…
 The Wedding Salon je prakticky název rozsáhlé výstavy, veletrhu, exhibice, na které se předvádějí desítky firem oblasti nejvyššího svatebního luxusu a servírují své vrcholné umění. Několikrát ročně pořádá své přehlídky a výstavy ve městech jako New York, Los Angeles, Miami atd., ve kterých zakoušíte, jaké to bude stát se hýčkanou nevěstou a spokojeným ženichem. Nemluvíme o listování katalogem pod dozorem obchodních zástupců vystavovaných firem. Hovoříme zde o skutečných ochutnávkách a zkušenostech na vlastní kůži.
 Procházíte od vystavovatele k vystavovateli a doslova osaháváte jejich produkty a služby. Zkoušíte šaty, usedáte k designově brilantně připraveným stolům, ochutnáváte skutečné jídlo a sladké dobroty, hodnotíte živé kapely a volíte, která zahraje právě vám, fotíte se s nepřeberným množstvím kytic, panům dokonce vytvoří patrně nejelegantnější účes svého života. Slečnám a dámám jej vyčešou okouzlujícím až pohádkovým způsobem. Mohli bychom pokračovat donekonečna. The Wedding Salon mluví o svatbě nanečisto. I prostředí celého veletrhu svým rozvržením obvykle připomíná samotný obřad. Není tedy divu, že snoubencům po zkušenosti s Wedding Salon a po výběru těch správných luxusních nezbytností netrvá nikterak dlouho, než se oddají. Jsou vzrušení a nedočkaví! Salon splnil své poslání…
 Jistě ale neuděláte svůj svatební den velebný proto, abyste oslnili zúčastněné. Přijíždějící hosté a jejich čelistní kosti pohmožděné od nárazů o obrubník jsou jen příjemným bonusem. Je to přece váš den. Chcete unést, oslnit a zhýčkat především sebe a svou životní lásku. Průběh celého dne je tak čistě v režii vašich snů. Chcete na obřad přiletět soukromou helikoptérou s obrovským nápisem „Just Married“ nebo dáte přednost luxusní nekonečně dlouhé limuzíně, červenému koberci a dešti z okvětních lístků nizozemských květin? Vidíte sami sebe, jak procházíte zástupem skvělých přátel a blízkých a užíváte si tu neopakovatelnou symfonii emocí?
 Pokud vyžadujete nejvyšší kvalitu a chystáte výběr pro onen významný den, neexistuje lepší způsob, než mít ty nejlepší na jednom místě pohromadě. Po celodenním turné skrze stánky nejprestižnějších firem zjistíte, že taková svatba se vším, co si přejete a ani o ždibíček míň, může stát stovky tisíc korun, nezřídka dokonce zabrousí do řádu milionů. To je pořádný ranec, ale existuje snad šlechetnější způsob využití peněz, než dělat sebe, své milované a bližní šťastnými a ještě šťastnějšími? Pokud nic jiného, tak vy a váš druh nebo družka si to rozhodně zasloužíte! A možná právě tento den bude mít nesrovnatelně vyšší emoční hodnotu, než nové sportovní kupé za stejnou cenu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here