Résidence Supérieur: Strhující zábava pohádkově bohatých

0
1687
Finanční expert, úspěšný podnikatel a nyní i špičkový lifestyle designér Richard Nillson nepropůjčuje své kvality pouze a jenom nejčerstvějším držitelům oscarových trofejí, obletovaným zpěvačkám hudebního nebe, či dubajským developerům. „Jsou dostupné každému, kdo si to může finančně i časově dovolit. Tedy chci říct každému, kdo chce,“ praví slova plné vášně z úst samotného Richarda Nillsona. Vytvořil přímořské sídlo, přesněji řečeno balík napěchovaný neodolatelnými službami k prasknutí. Důvodem, proč je koncept Résidence Supérieur ověnčený neobvyklým přídomkem „extrémní luxus“, byla prostá lítost nad zacházejícím leskem ryzího významu slova luxus. Bylo na čase věci pozměnit, pohnout s nimi vpřed. Něžné znechucení vyústilo v hnací motor stvořit něco, po čem se i miliardářům budou sbíhat sliny. A tak se i stalo…
Středomořský vánek se mísí s osvěžující brízou nedalekých Alp a společnými silami zjemňují písčité břehy Francouzské riviéry. Historicky bohatá pevnina se klikatí od Marseille až po Menton. Blížíme se do samotného srdce filmových festivalů. Cannes nás vítá s otevřenou náručí a honosná Villa Oxigene na jeho předměstí rozevírá své vřelé medvědí objetí. Poryvy větru úslužně snáší vůni levandule blízké Provence až před práh rezidence. „Jsem doma,“ prohlašujete uchváceni takovou přívětivostí.
Čtyři tisíce metrů čtverečních zeleně, půvabných rostlin a životem překypujících stromů, které obklopují překrásnou vilu – váš nový podnájem. Čtyři nádherné ložnice. Všechny s vlastní privátní koupelnou s jacuzzi a dechberoucím výhledem na moře. Každá z nich je svým způsobem unikátní, evokující odlišné nálady, pocity, touhy. V garáži pak číhají tři mušketýři. Rozběsněný býk Lamborghini Gallardo, překrásné retro Weismann Roadster a pohodlný Mercedes S-klass. „Bože, kde jen mám začít,“ zmáhá vás vzrušující panika. Nebojte, bude podstatně hůř!
Soukromá letadla, helikoptéra, osobní bodyguardi. Ne, nekopírujeme scénář ke slavnému filmu s Whitney Houston. To jen abychom doplnili nějaké další nezbytnosti, bez kterých by vaše zasloužená dovolená s Résidence Supérier nebyla tolik dobrodružná. Byl by hřích si z takového švédského stolu něco odepřít. Je vám například po chuti tzv. heligourmet neboli fascinující přelet helikoptérou nad úbočími hor směrem k prvotřídní restauraci zařazené v průvodci Michelin – nejvyhlášenějším gastronomickém průvodci světa? V Résidence Supérieur nestihnete takové přání ještě ani vyslovit a je splněno.
Přešel vás během letu hlad? Není divu, ubíhající krajina pod vámi je přitažlivá jako gravitace sama. Jako by říkala: „Pojď dolů a vem si mě!“ Požádejte tedy pilota, ať neprodleně otočí vaše vzdušné taxi, vraťte se pro lyžařskou výstroj a hurá seskok do panenského sněhu přilehlých Alp. Cítíte, že už zimy bylo dost a je opět potřeba se patřičně prohřát? Ideálním řešením bude jamka číslo šest v přímém podvečerním slunci. Den můžete zakončit rušným nočním životem v Saint Tropez a dost možná potkáte i proslavené četníky na večerní obchůzce.
Ranní paprsky ještě rozespalého slunce probouzejí nový den a vy si kolem desáté ranní uvědomujete, že už chcete vstát. Vždyť jste včera ani nestihli pilotovat formuli 1. Ano, mluvíme vážně! 650 koní ve vozu dle standardů FIA, vy v kokpitu. Síla a zápach nemilosrdně pálených pneumatik jsou tématy dnešního dne! Snídaně. Následuje důkladné proškolení kompetentním týmem specialistů. Nyní jste plní znalostí, jak zkrotit výzvu formule jedna. Patnáct kol ve slabší formuli 3 poslouží jako slušný trénink, lahodný předkrm před hlavním chodem! Ten však ještě počká, nyní je na řadě návštěva střediska, kde se tyto vozy vyrábějí. Po exkurzi a chutném obědě přichází čas pro opravdové hrdiny. Formule jedna je připravena ke startu… Dětský sen nás mužů zde dostává svěží příchuť bezprostřední dosažitelnosti! Nemusíte být ani současný mistr světa Lewis Hamilton, abyste cítili tu moc, kterou dostáváte do rukou a ohromný respekt, jenž taková síla vyžaduje.
Bohužel nejsme do několika řádků schopni vtěsnat mnoho dalšího, co Résidence Supérieur nabízí, avšak vězte, že vše, co tu společně prožíváme, je „pouhý“ zdejší standard. Veškeré nadstandardní služby jsou samozřejmě možné v přímé závislosti na potřebách vašeho  životního stylu. To je závazek Richarda Nillsona – abyste se necítili být příliš omezováni. Stejně jako všichni velcí lidé věří, že lidská mysl nezná hranic a je připraven vypořádat se s vaší fantazií. Je na čase urvat ji ze řetězů a přesvědčit se, zda takové soustu snese…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here