Předseda Mensy ČR: Spouštíme první IQ síťový marketing v Evropě

1
1464

Už jste někdy byli na dobré večeři v příjemné restauraci? Nebo v kině na výborném filmu? A sdělili jste to poté rodině, přátelům či obchodnímu partnerovi? Pak blahopřejeme, zařadili jste se právě na první místo v žebříčku účinnosti reklamy. Je to právě lidské doporučení, které má ze všech druhů a typů reklamy nejvyšší účinnost. Snad každý obchodník touží po tom, aby si o něm lidé vyprávěli a on tímto způsobem získal nové zákazníky, zvýšil si obrat a tím i svůj příjem. Je až překvapující, kolik podnikatelů a živnostníků je ovšem na tento mechanismus doslova odkázáno. Vezměme si kadeřnici, která nemá prostředky na drahé a častokrát neúčinné reklamní kampaně nebo soukromého zubaře či majitele malé, nově otevřené restaurace. Ti všichni mají srdečný zájem na naší spokojenosti, na tom, abychom se vrátili a také na tom, abychom doporučovali. (Související článek Válka století: Kapitalismus VS. Socialismus)

Některé společnosti tohoto fenoménu využily k rozvoji vlastního podnikání a staly se tak mnohamiliardovými korporacemi (bavíme se samozřejmě v dolarech), které produkují milionáře jak na běžícím pásu. A tento úspěch neunikl ani zrakům Václava Fořtíka, předsedy Mensy ČR (2003-2007), organizace sdružující nejinteligentnější lidi planety. Rozhodl se následovat giganty síťového marketingu a začít za reference lidem platit.

IQ TEST národů Evropské unie jsou stránky, kde se veškeré kouzlo odehrává. Snad každý člověk někdy v životě toužil po tom, znát své IQ. Poznat, jak funguje jeho intuice nebo znát sílu své představivosti. A právě k této přirozené touze člověka přidal pan Fořtík pojítka odměn. Nemluvíme zde o finanční nezávislosti nebo dokonce pasivním příjmu. Někomu možná vysoké IQ pomůže vydělat i miliony, jako v případě puzzle Eternity II (článek zde). My zde ovšem mluvíme o způsobu, jak si lidé zpříjemňují finanční odměnou to, co stejně dělají. Je pravda, že organizace Mensa nabízí nejkvalitnější IQ testy na světě a mnoha lidem tak pomohla ve správném zaměření na kariérní růst. Ale přidání odměny každému, kdo výrobek či službu úspěšně doporučí (v tomto případě IQ testy), je přirozený vývoj každého obchodního projektu, který využívá internet ke svému růstu.

Důležité je ovšem dodat, že IQ není jediný faktor, který má vliv na bohatství. Pak by nejchytřejší lidé světa byli miliardáři. Ve skutečnosti ale nejchytřejší mozky lidstva pracují pro miliardáře v rámci zaměstnání. Na velký úspěch mají totiž mnohem zásadnější vliv FQ (finanční inteligence), EQ (emocionální inteligence) a RQ (inteligence mezilidských vztahů). A o těchto oblastech si můžete přečíst mnoho článků ve Světě úspěšných a v Osobním rozvoji.

IandQ Group, provozovatel projektu, IQ testy zpoplatnila formou jednoduché SMS s cenou 79Kč vč. DPH. Za tu zábavu to rozhodně stojí. Testy sestavil přímo současný pan předseda Václav Fořtík osobně. Pokud se na stránkách i zdarma zaregistrujete a pošlete odkaz pár přátelům, můžete si zvýšit svůj příjem. K dnešnímu dni již bylo vyplaceno v odměnách za reference IQ testu téměř čtvrt milionu korun. Až budete ale odcházet od tohoto článku, dobře se dívejte kolem sebe. Celý svět je postaven na referenci a čím dál častěji spatříte příležitost ji zpeněžit. Pokud ovšem hledáte finanční nezávislost a pasivní příjem, pak hledejte velké příležitosti. Korporace, které odměňování za úspěšné reference dovedly na mnohamiliardové roční obraty.

1 komentář

  1. … IQ není jediný faktor, který má vliv na bohatství. Pak by nejchytřejší lidé světa byli miliardáři. Ve skutečnosti ale nejchytřejší mozky lidstva pracují pro miliardáře v rámci zaměstnání. Na velký úspěch mají totiž mnohem zásadnější vliv FQ (finanční inteligence), EQ (emocionální inteligence) a RQ (inteligence mezilidských vztahů).

    Zda se, ze podle Vas uspech = bohatstvi. Uspech je podle meho skromneho nazoru v necem uplne jinem – treba v moznosti realizovat se v praci, ktera cloveka bavi. Nejchytrejsi lide sveta nebyvaji miliardari treba uz jen proto, ze stoji o jine veci, nez o miliardy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here