Po čem ženy touží: Nejdražší podprsenky světa

0
1668

Odpověď je jednodušší, než si myslíte. Jméno nejpovolanějšího odborníka, jenž si pevně drží své žezlo na poli luxusního diamantového prádla, nám už z předchozích článků zní důvěrně znamě. Není jím nikdo jiný než celosvětově vyhledávaná značka Victoria’s Secret. Na vyhlášených přehlídkách modelky s andělskými křídly pravidelně představují nové a nové kolekce spodního prádla, a ty nejvyvolenější mají tu čest předvést unikátní kousky Victoriina tajemství, které se pohybují v řádech milionů dolarů.

Nejnovějším přírůstkem v rodince luxusního prádla z drahých kamenů se poměrně nedávno stala podprsenka Black Diamond Fantasy Miracle Bra. Její tvůrce, oblíbený klenotník hollywoodských celebrit Martin Katz, při výrobě použil více než 3500 drobných černých a bílých diamantů a 44 rubínů a jejich efekt umocnil dvěma padesátikarátovými drahokamy visícími dolů. Samotná výroba přišla na 5 milionů dolarů a náročného úkolu prezentování tohoto nováčka se s nadšením ujala brazilská topmodelka Adriana Lima.

Diamond Fantasy Bra byla vyrobena v roce 2006 a její krásu podtrhla modelka českého původu Karolína Kurková. Více o podprsence za 6,5 milionů dolarů si můžete přečíst zde.

Americká supermodelka Tyra Banks si pro změnu dosytosti užila čest představit světu podprsenku Heavenly 70s Fantasy Bra. 2900 diamantů zasadil do bílého zlata klenotník Mouawad a jako dominantu už takhle dost drahocenného kousku zvolil dokonalý sedmdesáti karátový drahokam ve tvaru hrušky.

Stejný designér stojí i za vznikem hvězdné podprsenky Star of Victoria Fantasy Bra. Oba košíčky pokrývají miniaturní rubínové růžičky lemované okvětními lískty z pravých smaragdů. Samotná výroba trvala více než 370 hodin čisté práce. S předešlou podprsenkou ji nepojí pouze jméno Mouawad, ale zároveň i stejná cena 10 milionů.

O oblíbenosti slavného klenotníka svědčí i to, že následující podprsenka, Very Sexy Fantasy Bra, pochází rovněž z jeho dílny. Díky svému sedmdesátikarátovému diamantu Excelsior porazila svou předchůdkyni a její cena se vyšplhala na 11 milionů dolarů. Repliku této podprsenky společně se Star of Victoria Fantasy Bra si můžete prohlédnout v Gemological Institute of America v kalifornském Carlsbad. Ale stále ještě nejsme na vrcholku seznamu!

Stříbrnou příčku si v něm pevně drží Heavenly Star Bra, kterou tvoří celkem 1200 růžových safírů, pocházejících ze Srí Lanky. Celkovou cenu 12,5 milionů dolarů vyhnal nahoru jedinečný centrální kámen – devadesáti karátový broušený smaragd, jehož hodnota je 10,6 milionů. K podprsence byly vytvořeny i ladící kalhotky za poněkud přívětivější cenu – pouze 750 tisíc dolarů.

V čele hrdě stojí podprsenka z provokativní soupravy Red Hot Fantasy Bra and Panties. 1300 drahých kamenů, včetně 300 thajských rubínů našlo své místo na červeném saténu a společně s topmodelkou Gisele Bündchen nabízí to pravé potěšení pro mužské oči. Souprava byla představena u příležitosti otevření nového obchodu Victoria’s Secret na newyorském Manhattanu a zlatou příčku kontroluje svou hodnotou 15 milionů dolarů!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here