Parker: Luxusní pero, jež zpečetilo kapitulaci Japonska

0
2200

Psal se rok 1945, tento svět zažíval po dlouhých 7 let největší a nejhorší válku v celé své historii. Umíraly miliony lidí. Naštěstí to již nemělo dlouho trvat, a měl opět nastat světový mír. Ten započalo pero, jímž byla stvrzena kapitulace Japonska a zpečetěno příměří – legendární pero Parker.

Od dnešního dne můžete i vy zpečetit každý důležitý kontrakt inkoustem zabarveným významnými momenty historie. Luxusní pera Parker jsou součástí dědictví minulých generací již od roku 1892, kdy byla založena společnost Parker Pen Company.

Sortiment Parker se od té doby rozrostl na špičková plnící pera, kuličková pera, rollery i mechanické tužky. Své příznivce si značka získala především díky neustálým patentům a inovacím. Mimo jiné v roce 1899 patentoval zakladatel G. S. Parker plnící pero vyrobené z jednoho kusu, o 17 let později byl stejným mužem patentován dnes již neodmyslitelný kapesní klip.

Pero je elegantním dárkem pro každého, kdo ocení kvalitu a bezchybné zpracování. Ceny luxusních kusů kuličkových a plnících per, jež se pyšní například stříbrným tělem, hroty a ozdobnými prvky z více než 20 karátového zlata, či platinou, se šplhají k deseti a více tisícům korun. Máte však jistotu, že na tento dar dotyčný zaručeně nezapomene. Avšak kvalitu per Parker můžete zakoušet i za méně než 1000 Kč.

Samotná luxusní pera Parker i další světové značky formátu Waterman, příslušenství a náhradní součásti můžete zakoupit www.luxusni-pera.cz. Čekají na vás dokonce i špičkové zápisníky a diáře. Pište se stylem a elegancí!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here