Nová kolekce Luna: Ďábelsky žhavá, svůdná a přesto komfortní

0
1314
Prestižní značka spodního prádla Luna ve své výrobě mistrovsky propojuje italský vytříbený design s klasickou řeckou noblesou. Kromě klasických i velmi nevšedních vzorů vyniká i tolik opěvovanou praktičností a komfortem, který u ďábelsky svůdného prádla nebývá zdaleka pravidlem. Pánové, že by svítalo na lepší časy? Jen považte. Co obvykle stojí v cestě? Ačkoliv co se týče techniky našeho přemlouvání, mohli bychom se účastnit mistrovství světa, stále se zdá, že přemíra nepohodlí takového prádla má u řady žen pádnější argumenty. Psí oči svůj boj opět prohrály. Nyní však již nemusíme poraženecky věšet hlavu. Na pomoc cválá společnost Luna, která úspěšně drtí paradigmata, že se sexy prádlo zásadně vylučuje s komfortem.

Ve svém portfoliu nabízí dvě separátní linie spodního prádla, řady Luna a Lovey. Obě nabízí jak standardní neměnnou a osvědčenou kolekci několika řad modelů, tak i zbrusu nové sezónní kolekce, plné nejčerstvějších trendů a právě letících barev. Ta nejnovější se zaměřuje na právě probíhající roční období a pokud i pánové dokázali spustit zrak z přiložené fotogalerie a pročetli se až sem, máme pro příslušníky obou pohlaví příjemnou premisu.

Často se stává, že ženy oděné do spodního prádla Luna procitnou v legendami opředenou femme fatale, vábivou svůdkyni, jejíž šarm a čarovná ženskost lákaly muže skrze brány neodolatelné touhy. Lapený a chtíčem zhypnotizovaný muž pak pro ženu vykonal první poslední. Ačkoliv takto omámení muži končívali i ve smrtelných léčkách, dnešní moderní pánové v tomto ohledu mluví o slově „oběť“ s příznačným potěšením a apetitem. Doba se mění a stejně tak i svůdné kolekce Luny. Ta poslední přináší své skvosty pro podzim a zimu 2008/2009.

Na první pohled na modelech zaujmou krásné francouzské krajky a vyšívání, které zdobí prádlo v nestárnoucí černé, bílé, vyzývavé červené, tmavších tónech tmavě modré a hnědé, starorůžové a lososové barvě. Klasické podprsenky doplňují svůdné korzety, ve kterých se bude každá žena cítit jako ona mystická svůdkyně. Nechybí ani noční program a kolekce pohodlného domácího oblečení z příjemné bavlny. Pro odvážnější ženy je jako stvořená řada Catwoman z lesklého materiálu napodobujícího kožené sexy prádlo. Jak již překlad názvu řády – kočičí žena – napovídá, jedná se o modely pro ženy, které mají odvahu stát se lidským ekvivalentem šelmy. Takovou kuráž dovedou kočičí modely přeměnit až v živočišnou dravost, o které jste možná ani netušili, že ji v sobě máte.

Za zmínku jistě stojí nestárnoucí a velmi populární model Miracle, u kterého se na okamžik pozastavíme. Jedná se skutečně o malý zázrak, zpečetěný dokonce patentem. S ženským poprsím dokáže neskutečné divy. Velikost košíčku zvětšuje až o 1,5 čísla! Tento šílený push-up efekt je způsoben speciálním trojrozměrným pěnovým polštářkem. Ten poprsí nejen zvedne, ale dodá mu i přirozený kulatý tvar. Touto originální podprsenkou si společnost Luna získává stálé sílící věrnost svých zákaznic. Miracle je navíc díky kosticím zapuštěným v pěnové výplni prakticky neviditelná. Vše završují „inteligentní ramínka“, která umožňují zavěsit háčky do různých pozic a s trochou nadsázky tak umožňují vymodelovat si prádlo pro nejrůznější outfity, které vám zrovna přijdou po chuti.

Nová kolekce je od října v prodeji ve značkovém butiku Luna v pasáži Myšák Gallery v Praze ve Vodičkově ulici a ve vybraných buticích se spodním prádlem po celé ČR. Kompletní seznam obchodů, ve kterých je prádlo značky Luna k dostání, i představení nové kolekce najdete na oficiálních stránkách www.eluna.cz. Jistěže měsíc, chcete-li luna, je sama o sobě fontánou romantiky a symbolem dlouhých nocí. Proč ji však v tomto snažení nejít naproti a neschovat si ještě jednu mocnou zbraň, další Lunu, pod svoji noční róbu? Jaká síla asi vznikne spojením měsíce a smyslné ženskosti…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here