New Hôtel of Marseille : vesmír pop-artu a designu

0
1532

New Hôtel of Marseille vyrostl za několik měsíců na místě bývalého Pasteurova Institutu přímo naproti Palais du Pharo. Jedná se o nejnovější přírůstek do rodiny hotelů marseillského řetězce Erghot, který byl založen v 70. letech minulého století. V jeho vedení stojí bratři Antounové a kladou velký důraz na moderní a vřelou atmosféru. Hotel i restaurace jsou vyzdobeny originálními uměleckými díly – najdete tu sochy Fabrice Mulheima, obrazy Sophie le Nez a Cyril Mary. Není možné opomenout krásné obrazy malíře Toma L., který se také podílel na barevné výzdobě zdí hotelu.

New Hôtel of Marseille kombinuje elegantní design, rafinované pohodlí a návštěvníkům poskytuje dokonalou relaxaci. Osm nejluxusnějších apartmánů je situováno v nejvyšším podlaží. Všechny jsou vybaveny terasou, která nabízí úchvatný pohled na Starý přístav. Pohodlím oplývá i dalších 100 pokojů, jejichž dekorace jsou provedeny v elegantních barvách smetany a čokolády. Vybavení pokojů i salónků je vytvořeno z luxusních látek, mramoru a mahagonu. Čtyři hvězdičky zaručují maximální komfort. Personál je mladý, ochotný a efektivní, ale nikdy servilní. Bazén je v noci futuristicky osvětlen, ve dne si zde můžete vychutnat odpolední slunce na lehátkách na terase z teakového dřeva.

Vysoce ceněným atributem New Hôtel of Marseille je bezprostřední blízkost centra města. Jen pár kroků dělí návštěvníky od nejstarších a nejkrásnějších památek Marseille. A když dáváte přednost nakupování, pak je pro vás ideální návštěva trendové části města Cours Julien. Zde musíte bezpodmínečně navštívit l’Entrepôt – je to Alibabova jeskyně art-déco. Sběratelé nesmí minout Le Cabanon Design v rue Saint-Jacques, kde je možné nakoupit vzácné kousky.
 
Hotelová kavárna Victor nabízí ve velmi stylovém prostředí marseillské pochoutky plné středomořského slunce. Každou neděli je servírován nezapomenutelný brunch se šampaňským. Pokud byste chtěli v New Hôtel of Marseille uspořádat koktejl nebo raut, pak je vám v suterénu k dispozici velký klimatizovaný sál pro 130 osob.

Za jednu noc v New Hôtel of Marseille utratíte 5 až 8 tisíc korun. Možnost rezervace a další informace najdete na adrese www.newhotelofmarseille.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here