Marisa Miller: Cesta k titulu nejvíce sexy ženy světa

1
1750

Kalifornská rodačka vyrůstala v městě Santa Cruz, které leží na pobřeží Tichého oceánu a nese přezdívku „Surfařské město“. Marisa svému rodnému městu nedělá ostudu a surfování patří k jejím největším koníčkům. Právě když si v roce 2001 na pláži užívala krátkou přestávku od svého oblíbeného sportu, všiml si jí známý fotograf Mario Testino. V tuto chvíli se její kariéra obrátila o 180 stupňů. Modelka, jejímž tehdejším největším úspěchem byly fotky v časopisu Perfect 10, který zobrazuje začínající modelky bez velkého množství makeupu a prosazuje tak přirozenou krásu, se pomalu začala dostávat do povědomí lidí pohybujících se v módním průmyslu.

„Do školy se můžeš vrátit kdykoliv, ale určitě nebudeš vždy schopná dělat modelku,“ povzbudila modelku na začátku hvězdné kariéry matka Krista. Marisa, která byla na střední škole hvězdou volejbalového týmu, ještě v roce 2001 dostala nabídku, která se neodmítá, a to možnost pózovat pro Sports Illustrated Swimsuit Issue. Krátce nato si jí všiml výrobce luxusního spodního prádla Victoria’s Secret a nabídl Marise místo modelky ve svém katalogu. Spolu s rostoucím počtem kampaní předních módních značek se tvář Marisy Miller začala objevovat na obálkách známých časopisů.

Pro Victoria’s Secret v roce 2007 Marisa natočila po boku Heidi Klum svou první televizní reklamu, ve které překvapivě zazářila víc než samotná Heidi. Ve stejném roce si zahrála epizodní role v televizních seriálech Entourage (Vincentův svět) a How I Met Your Mother. I přes svou fyzicky i psychicky náročnou profesi si ale modelka snaží zachovat chladnou hlavu a stojí rovnýma nohama na zemi. „Opravdu si užívám svou práci a kariéru, ale bylo by hloupé nechat si tu slávu stoupnout do hlavy. Je to jen modeling, nenalezla jsem přece lék na rakovinu, víte?“ Lék sice nenašla, ale proti rakovině aktivně bojuje podporou amerických charitativních organizací, které se primárně zaměřují právě na boj s touto chorobou.

Fanynka rockové hudby stále zůstává věrná své největší vášní, kterou je již zmíněné surfování, a každé ráno se snaží najít čas, aby mohla na svém prkně vyrazit vstříc tichomořským vlnám. Z tohoto důvodu podporuje i organizaci The Surfrider Foundation, která si dává za cíl podporovat čistotu světových pláží a oceánů.  Na její ostatní koníčky, jako je třeba vaření nebo jezdectví, jí už, jak sama přiznává, nezbývá mnoho času. Už od dětství je Marisa věrná fanynka sportu všeho druhu a tvrdí, že kdyby se nestala modelkou, pravděpodobně by dnes pracovala jako sportovní komentátorka.

Šestého srpna vyhledávaná modelka oslaví třicáté narozeniny a v nejbližších letech rozhodně neplánuje ukončit svou hvězdnou kariéru. První místo v žebříčku nejvíce sexy žen, aniž by se v minulém roce umístila v první stovce, je jistě dostatečným pohonem pro další úspěchy jak v módní branži, tak v osobním životě.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here