Koktejlová kolekce Piaget: Uhaste svou žízeň po luxusu

1
1486

Klenotníci ze společnosti Piaget opět projevili vlastní hravost a bezmeznou originalitu, když se rozhodli namíchat novou sadu koktejlových prstenů pomocí drahých kovů a diamantů. Možná až hříšně svůdná kombinace připoutá neutuchající pozornost k rukám každé ženy, která bude některý z těchto kousků nosit. Stejnou pozornost přilákaly prsteny i během jejich oficiálního představení na letošním veletrhu  Biennale des Antiquaires, kde Piaget vystavoval poprvé ve své historii. Tímto svým debutem si nastavil laťku zatraceně vysoko…

A není se čemu divit, v případě šperků značky Piaget si můžete být téměř vždy jistí, že vás svou precizností zaujmou a vyvolají skryté touhy, o nichž se vám ani nesnilo. Vezměte si třeba prsten Whisky on the Rocks – i když je whisky s ledem tradičně považována za spíše mužskou záležitost, nevyvolal by snad 27karátový, dokonale vybroušený citrín zasazený do žlutého zlata za asistence několika briliantů v každé ženě nepřekonatelné nutkání objednat si u baru právě tento drink?

Nebo se radši necháte zlákat smyslným sexem na pláži, v němž krystalky cukru lemující skleničku s vaším oblíbeným drinkem nahrazuje třpytivý kroužek poskládaný z diamantů? Dominanta celého prstenu v podobě fialového turmalínu s limetkově zelenou ozdobou ve vás vyvolá vzpomínky na žhavé letní noci…

Snad největší zájem ale bezpochyby přitáhne vyhlášené mojito. 18karátové bílé zlato dobrovolně ustupuje do pozadí a vystavuje na obdiv obrovský zelený turmalín, jenž obklopují smaragdové lístky máty a kolečko citronu. Samotný pohled na tento prsten evokuje ve vašich ústech chuť tak typickou pro dobře umíchané mojito.

Kolekce Limelight, ve které najdete dále také koktejl Cosmopolitan či Pina Colada, vás bude unášet na sladké vlně pomyslného alkoholového opojení. Unikátní koktejlový prsten sladěný s míchaným drinkem ve vašich rukou z vás snadno učiní hvězdu každé party!

1 komentář

  1. ale nepíšete zde, kde tyto prsteny sehnat… jsou dostupné i v klenotnictví, nebo na internetu? díky za odpověď.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here