Grande Centre Point: Hotel, jenž nemá v Thajsku obdoby!

0
1454

Bangkok na vás dýchá všemi barvami i příchutěmi. Najdete tam veškerý svět – od velké chudoby až po okázalé bohatství. Rozdíl mezi hlavní třídou všech “backpackerů” a mezi hlavní nákupní třídou je propastný. Obě části mají ale něco společného – thajskou ochotu, přátelství, tvrdou práci i neustálý úsměv na rtech.

A když k tomu přimícháte opravdu nádherné interiéry, jedinečný servis a necháte se rozmazlovat ve stylu pěti hvězdiček, pak pochopíte, proč je řetězec hotelů Centre Point thajskou špičkou. Svým vybavením a maličkostmi, které jinde nenajdete a které vám zpříjemní pobyt, se opravdu liší od evropského standartu. Kde jinde totiž dostanete i k snídani výbornou mexickou a thajskou kuchyni, evropské snídaně i japonské specialitky jako miso polévka či výběr ze sushi?

Sofistikovaný. Světový. Exkluzivní. Velkolepý. Strhující. A především dechberoucí. Jen pár přívlastků pro jeden hotel, kde se budete okamžitě cítit jako doma. Grande Centre Point je rovněž vybaven tak, aby – čistě teoreticky – vás zabavil v případě, že už vás objevování Bangkoku nebude uspokojovat (řečeno čistě teoreticky!). Najdete tu tak fitko, privátní wellness zónu, bazén či čítárnu. A to všechno v centru thajské metropole, pár set metrů například od Siam Paragon, jenž je jedním z nejmodernějších nákupních středisek nejen Asie.

Grande Centre Point spadá pod značku pětihvězdičkových hotelů Centre Point Hospitality, která jen v Bangkoku vlastní celkem 8 hotelů, přičemž každý z nich je jiný. Vybírat můžete z bussiness center i relaxačních resortů. Z příjemného pohodlí až po wellness na pokoji pro dva. Přijeli jste za inspirací či romantikou? Zabookovat si můžete apartmán s pracovnou, vlastní kuchyní i s výhledem na město. Chcete spíše přivonět k asijské kultuře a postarat se tak o exotickou dovolenou, nebo se cítit jako doma v Evropě?

Cítit jako doma se rozhodně budete. Jen s tím rozdílem, že vašimi sousedy budou lidé z celého světa, koukat budete na úchvatné outdoorové wellness s palmami a vodopády či do kanceláří nadnárodních bank. V dálce uvidíte typické thajské sky-trains, ale uslyšíte jen líbezné ticho. Centre Point Hospitality jsou thajským hotelovým lídrem, jemuž prozatím nedokáže konkurovat ani Hilton či Four Seasons Hotel. Přeci jen se zde bavíme o thajském servisu. A Thajci jsou vyhlášení tím, že jejich úsměv vychází opravdu od srdce…:-)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here