Fascinace: Zlaté kolo za cenu rodinného domu

1
1438

Kolo plné šperků, kolo jako šperk

Limitovaná série je uměleckým kouskem. Nepochybujte o tom, že kolo je vyšperkované do posledního detailu. Doslova. Ani poctivou ruční práci výrobek nezapře. Všechny viditelné plochy jsou pozlaceny 24karátovým zlatem, včetně všech ozubených kol, drátů a drátků. Opravdový lesk ale kolu dodávají křišťály z produkce Swarovski. Dohromady byste jich napočítali 600. Aurumania dodala luxus i tam, kde jinde bývá bolest, puchýře a opruzeniny. Rukojeti řidítek i sedadlo jsou vyrobeny z přírodní kůže prvotřídní kvality.

Kolo je samozřejmě plně pojízdné, připravené k tomu, abyste nasedli a vydali se na cestu. Opomineme-li cenu kola, určitě si dokážete představit, jak v plastové helmě a barevném trikotu nasedáte na kolo, které vypadá jako toto? Asi ne. Mnohem lépe si ale dokážeme představit, že kolo je vystaveno v reprezentačních prostorách – v přijímací hale, v luxusním obýváku. Pak je kolo plné šperků pokladem celé budovy a udivuje příchozí.

Unikáty se zárukou

Každé z 10 kol je unikátem s desetiletou zárukou. Každé má své jedinečné označení. Kola lze zakoupit pouze prostřednictvím stránek výrobce. Pokud se pro koupi rozhodnete, doručí Vám zlaté kolo až domů, a to speciálním způsobem tak, aby kolo neutrpělo žádné rány ani ranky typické pro běžné přepravní společnosti. Pro méně náročné zákazníky má Aurumania na skladě připraveno 50 kol bez křišťálového lesku, případně tzv. noční kolo – je černé jako noc, jen výplet kola září zlatem.

První kolo již prodáno!

V poslední době se ukazuje, že nápad firmy Aurumania byl skvělý. Již nyní jeden z deseti exkluzivních kousků našel svého majitele – visí na stěně v obýváku jednoho bohatého Londýňana. Aurumania mu na přání nechala vyrobit speciální držák, samozřejmě také z 24karátového zlata.

Výhody zlatého kola: Jedná se o exkluzivní umělecké dílo, které prozáří místnost a dodá nejen pocit luxusu, ale i nostalgie a retra. Případně máte kolo, na kterém když vyjede na cyklostezku, ostatní jezdci údivem ze svých strojů spadnou.

Nevýhody: Člověk se bojí nechat venku zamčené i obyčejné kolo. Jaký zámek by si musel koupit, aby měl jistotu, že toto kola odolá zlodějům? A co „dloubači“, nevydloubnou si sem tam něco? A vůbec, nebylo by lepší za cenu kola koupit nějaký luxusní vůz? Alespoň by to bylo bez práce.

1 komentář

  1. …jsou to kola dráhová, na kterých se jezdí jen v uzavřených stadionech na palubové dráze. Kola jsou určená pro rychlostní závody. Na takovém kole se do hospody ani na výlet na Šumavu nejezdí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here