Fascinace: Pražský víkend módy se nezadržitelně blíží

0
1538

První Prague Fashion Weekend v Praze se uskuteční první víkend v září. V sobotu a neděli 4. a 5. září vždy od 13 do 22 hodin se budeme moci kochat přehlídkou české i světové módy. Za Českou republiku svou kolekci představí například Eva Brzáková, Iška Fišárková, Daniela Flejšarová, stejně jako mnoho dalších zvučných jmen. Naše slovenské sousedy bude reprezentovat Zuzana Bottková

Pražský Fashion Weekend bude mít i jednu raritu. V nejznámější ulici české metropole bude vybudováno nejdelší přehlídkové molo ve střední Evropě. Jeho délka vyšplhá na neuvěřitelných 80 metrů. Na molu budete moci obdivovat úžasná ženská těla. Svou účast totiž přislíbily nejúspěšnější české topmodelky. Objeví se zde mimo jiné Pavlína Němcová. Jedinečná bude i celá choreografie, která byla vložena do rukou Jana Kňourka, máme se tedy na co těšit. O hudební doprovod byl požádán DJ Lumiere.

Rozhodně se zde nebudou omílat jen světoznámá módní jména. Šanci tu dostanou i talentovaní nováčci z módní branže. Mluvíme o soutěži New Fashion Style 2010, která neznámým designérům umožní se stát lepšími a známějšími a otevřít jim dveře světové módy. Finalisté soutěže dostanou možnost prezentovat v Pařížské ulici své originální modely. O celkovém vítězi rozhodne odborná porota, jejíž členem bude i Robert Vano, v čele s Liběnou Rochovou. Vítěz se může těšit na úžasnou cenu ve formě zájezdu – kam jinam než do metropole módy, tedy Paříže.

“Praha je sice centrem české módy, ale jejím dosavadním přehlídkám a festivalům tak trochu chybí esprit a nadhled. Navíc je určitě škoda, že se na ně dostane jen vybrané publikum… Náš projekt chce proto originálním způsobem prezentovat kvalitní trendovou módu, přivítat v Pařížské ulici vedle stálé klientely také širokou veřejnost, všem zájemcům ukázat to nejlepší z umění domácích i světových módních návrhářů a nabídnout každému, kdo o to stojí, zcela zdarma, vrcholně inspirativní zážitek,“ prezentuje svůj projekt Milada Karasová, ředitelka pořádající agentury Czechoslovak Models.

Takovou show Praha nepamatuje v celé své dlouhé historii. Bude to víkend plný inspirace a módních zážitků, který bude moderovat Lenny Trčková. K dispozici se nabízí samozřejmě i kvalitní doprovodný program. Bude to skutečně nezapomenutelný zážitek. Vstupné je po celou dobu na všechny akce Prague Fashion Weekendu zcela zdarma. Nenechte si proto ujít víkend, kdy se Praha stane centrem evropské módy, jistě nebudete litovat!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here