Fascinace: Mobil od Versaceho nebo Christiana Diora

0
1648

V dnešní době si z nabídky mobilních telefonů můžete vybrat podle vašeho gusta bez jakýchkoliv kompromisů. Jak ale získat telefon, který nemá každý druhý? Telefony ze zlata, nebo posázené diamanty, které vytváří firmy specializované přímo na úpravu předmětů v luxusní hračky, už také nejsou výjimkou. Nyní je tu ale nový módní trend. Mobilní telefony přímo od značek Versace nebo Christiana Diora.

V mobilních technologiích už není moc neprobádaného, v čem by se výrobci mohli předhánět. Stále více se měřítkem pro jedinečnost mobilního telefonu stává design. Klasičtí výrobci mobilních telefonům ale příliš vědomostí a citu pro módu nemají. Je tedy logické, že si na pomoc vzaly úžasné světoznámé módní značky. Luxus, dokonalost a reklama, vše zaručeno.

Není to poprvé, co Versace laškuje se světem mobilních telefonů. V minulosti to byla Nokia, která se spolčila s Versace a uvedla model Nokia 7270 Versace, kterému jeho slušivý žlutý kabátek navhovali designeři přímo z této módní značky. To ale zřejmě Versacemu nestačilo a pro úplné uspokojení svých mobilních choutek musel vytvořit svůj vlastí mobilní telefon.

Luxusní mobilní telefon, jehož kolébkou je Miláno, není první, který byl vyroben světoznámou módní značkou. Versace se tak staví v řadě za neméně známými Giorgio Armani a Pradou, kteří už svůj luxusní mobilní telefon mají. Například Giorgio Armani si cení svého módního kousku v přepočtu na 18 tisíc korun. Ze spojení Prady a LG se zrodil model KE850 Prada.

Tyto tři velikáni ale jistě nebudou jedinými, kdo bude chtít svůj mobilní doplněk. Se světem mobilních telefonů už více či méně měli čest i další světové módní značky. Dolce&Gabbana má svého koně u Motoroly. Je to Razr V3i Dolce&Gabbana ve zlatém provedení. K dalším spojením značek mobilního světa a módních značek se schyluje již nyní. Sagem vyrábí mobilní telefon pro značku Levi´s, Samsung zase vytváří model P520, neboli Armani Phone. Do budoucna se můžeme těšit i na mobil značky Lacoste.

Ať už Prada, Giorgio Armani nebo Versace, prozatím se ve světě luxusních mobilních telefonů za nejluxusnější kousky považuje známý Vertu od finského giganta Nokie. Ceny těchto přepychových telefonů jsou až několikanásobně dražší než výstřelky italských módních značek, mohou také nabídnout užasné komfortní služby svým věrným zákazníkům.

Tento trend se bude v budoucnu jistě rozmáhat. Hranice mobilních telefon se budou nadále posunovat. Můžeme za to my klienti. Neustále chceme něco nového, lepšího, než mají všichni ostatní. Kdo ví, na co ještě ve světě mobilních novinek můžeme těšit.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here